enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınları Ne Mutlu Eder?

Kadınları Ne Mutlu Eder?
A+
A-

Her yerde kadınları mutlu eden şeyler yazılır. Ancak yazılan şeyler hep pahalı hediyeler, güzel sürprizler, akıl almaz hediyeler vs.. olarak değişmektedir. Ancak bunlar pekte doğru sayılmazlar. Çünkü erkeklere göre kadınlar ne istediğini bilemeyen  ve hiçbir şeyden memnun kalmayan kişiler olarak görülür. Oysa ki bir kadını mutu edecek küçük ama bir o kadar büyük tek hediye ilgi ve güzel söz.
Kadınlar için ne istediğini kendisi bile bilmeyen, çok sorun yaşayan varlıklar olarak bakılır. Ancak kadınlar aslında erkeklerin gördüğü kadar zor çözülen insanlar değildirler. Sadece kadınların hassas noktalarını iyi öğrenmek gerekiyor.
Kadınları Ne Mutlu Eder
Bir kadını mutlu edebilecek en güzel şey ona göstereceğiniz ilgidir. Bir kadına ne kadar ilgi gösterip onu sevdiğinizi belli ederseniz güzel sözlerinizi esirgemezseniz o kadın o kadar mutlu olacaktır. Hediyeler de insanları mutlu eder ancak şunu düşünün bir de. Şimdi kavga edin kırıcı davranın yarım saat sonra güzel bir hediye alın. Evet belki o an için unutacaktır ancak kırılan bir kalp asla kolay kolay eski halini almaz.
Yapmanız gereken ya da bir kadının sizden beklediği şeyler olarak sıralama yaparsak kadın sizden sadece sevgi ve ilgi bekler. Ona önem vermenizi ve değer vermenizi bekler. Bunu ona belli etmenizi bekler. Eğer siz bunları ona yapmıyorsanız ondan bir şeyler beklemeniz yanlış olacaktır. Kadın sizden sadece bunları bekler. Bir hediyeden çok küçük bir iltifat kadınların ayaklarını yerden kesmeye yetecek nitelikte. Pahalı hediyeler, mücevherler tabi ki mutlu ediyor ama az önce de bahsettiğimiz gibi, kadınlar bunları gelip geçici şeyler olarak görüyor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica