enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlara İtici Gelen Erkekler..

Kadınlara İtici Gelen Erkekler..
A+
A-

Bazı erkekler vardır ne yaparsa yapsın kadınlara itici gelirler. Onlar aslında güzel göründüklerini düşünseler de aslında kadınlara itici gelmektedir.
Parfüm kullanmayı kadınlarda erkeklerde çok severler. Hatta erkeklerin kullandıkları parfümler daha çok hoşlarına gider. Ancak bazı erkekler vardır ki parfüm sıkmaktan anladıkları şişeyi başlarından aşağı dökmekle oluyor. O kadar fazla sıkılan parfümler kadınları kendilerinden uzaklaştırmaya yöneltir. Fazla parfüm sıkmak hoşa gitmez tam tersine kadınları boğarlar.
Kadınlar erkeklerin fazla kıllı olmalarından nefret ederler. Bakım her insana yapılmalıdır. Kıl konusunda erkeklerinde temizlik yapmaları gerekmektedir. Ancak  bu kıllar göğüs ve bacaklarda olunca kabul edilmiş olsa da sırtta bulunan kıllar kadınlara çok fazla itici gelmektedir.  Kadınlara hoş görünmek için kıllarınızdan arınmanız gerekiyor.
Kadınlara İtici Gelen Erkekler
Sakallar erkekler çok yakışır. Kimi kadın sakalsız erkek severken kimi kadında sakallı erkekleri severler. Ancak bütün kadınların sakal konusunda ortak bir düşüncesi var ki oda yüzü sakalları içinde kaybolan erkekleri sevmemeleri ve istememeleri. Sakal erkeğin makyajıdır ancak fazlası her şeyde olduğu gibi bunda da zararlıdır.  Çünkü kadınlar yanında ki erkeğin sadece karizma olmasını isterler mağara adamı olmasını istemezler.
Erkeklerin bazıları takı takmayı severler. Ancak kadınlar ise erkeklerin bu fazla takıları takmalarından hiç hoşnut değillerdir. Çünkü erkek dediğin sade ve karizma olmalıdır. Kadınlar gibi bir çok takıya bürünmüş erkler kadınlara çok itici gelmektedir. Özellikle de takılan yüzüklerin üzerinde renkli kaşları olanlar ve boyuna takılan kolyeleri sevmezler.
Erkeklerin saç tipleri saç modelleri de kadınları çok ilgilendirir. Kadınlar erkeklerin saçlarına dikkat ederler. Erkek yakıştığını sanıp uzatırlar ya da sıfıra vururlar. Ancak bu kadınların bakış açılarına göre değişmektedir.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica