enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınları Mutlu Edemeyen Erkekler….

Kadınları Mutlu Edemeyen Erkekler….
A+
A-

Kadınlar küçük şeylerle mutlu olmasını iyi bilir. Ama kadın mutsuzsa erkeğin kesinlikle bir kusuru vardır. Bakalım kadınlar hangi erkek tipleriyle mutlu olamıyor. Okumadan geçmeyin…
Erkek ne yapar, kadın neden mutsuz olur ?Tüm sorularınızın cevabı burada. Kadınları mutlu edemeyen erkek tiplerini kadinlar.net olarak sizler için hazırladık…
Siz hep kötü günlerde onun yanında o ise annesinin mi ? Uzak durun. Annesinin gölgesi altında yaşayan bir erkekle ömür geçiremezsiniz. Herşeyin yeri ve zamanı olmalıdır. Annesinin yeri ayrı sizin yeriniz aynı olmalıdır ki mutluluğu yakalayabilin. Hayatınızda ki olumlu yada olumsuz olayları önce birbirinizle paylaşın. Ama o önce gidip annesine dert yanıyorsa, bırakın ondan size hayır gelmez.
Kadınları Mutlu Edemeyen Erkekler....
Sürekli övülmekten hoşlanan bir erkek ile mutlu olmanız çok zor. Her seferinde ne kadar yakışıklı, ne kadar zeki ne kadar karizmatik biri olduğunu duymak istemesi kadar saçma bir şey yok. Bu da kadınların hiç haz etmediği bir durum.
Ne zaman arkadaşlarıyla dışarı çıksa sizi çağırmıyor mu ? Evetse bunun cevabı ya sizden utanıyordur yada ilişkisini kimsenin bilmesine gerek olmadığını düşünüyordur. Kadınlar bu duruma çok dikkat eder ve bu gibi durumlarla karşılaşırlarsa o ilişkiyi bitirmekten başka bir şey düşünmezler.
Kadınları mutlu edemeyen bir erkek tipi de gece gezmelerine çok çıkan erkek tipidir. Kadınlar evine bağlı erkekten hoşlanırlar ve eğer dışarı çıkılacaksa erkeğiyle beraber çıkarsa mutlu olur. Aksi halde ortalığı birbirine katabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica