Kadın.Net

Kadınlarda Yalan Söyler

Kadınlarda Yalan Söyler

Kadınlarda Yalan Söyler
İlişkilerde her zaman erkeklerin yalan söylediği düşünülür ve hep erkekler ve yalanları üzerine yazılar yazarlar. Ancak kadınlar de erkekler kadar yalan söyleyebiliyorlar kimi zaman bu yalanlar erkekleri zor duruma bile sokabiliyor.
Kadınların en çok söylediği yalanların başında erkek arkadaşına anneni seviyorum demek gelir. Oysa ki kadınların çoğu arada hiçbir sorun olmasa bile erkek arkadaşlarının annelerini sevmezler. Sebep nedir bilinmez ancak durum budur. Sevgilisiyle sorun olmasın diye anneni seviyorum yalanı atılır direk.
Kadınlar çok kıskanç insanlardır ancak sevgililerine genelde onları kıskanmadıklarını söylerler. Kıskandığı söylediği zaman sevgilisinin havalar girmesini istemezler ve doğal olarak kıskanmıyorum denilir her zaman.
Erkekler sevgililerin geçmişine çok önem verirler. Kendilerinden önce ilişkileri var mı yok mu bu onlar için çok önemlidir. Bu durumda kadınların yine yalan söylemeleri gerekiyor ve daha önce ilişkisi olmadığı ilk olarak sizi sevdiğini söylerler.
Kadın denilince naz yapmak gelir akla. Bu durumda yeni bir ilişki düşünüyor ve sizden etkileniyor ancak direk atlamak istemiyor ilişkiye ve hazır olmadığı yalanını atıyor. Naz yapıyor size. Yada sizden etkilenmedi ve sizi kırmak istemiyor bu yüzden de size yeni bir ilişki düşünmüyorum yalanını söylüyor.
Kadın erkek arasında genelde sorun olarak görülen bir durumdur hesap ödemek. Kadınlar genelde erkeğin ödemesini istemezler ve sorun çıkarırlar. Benimde ödemem lazım her zaman senin ödemen doğru olmaz diyerek. Aslında bu da yalandır hesabı erkeğin ödemesi kadının hoşuna gider.
Sen haklısın demek en büyük yalanıdır kadının. Çünkü kadınlar asla haksızlığını kabul etmezler. Her zaman haklı olan kendileridir. Erkek bu zaten hep hata yapıyor düşüncesi vardır akıllarda. Ancak bir kadın size sen haklısın diyorsa durun ve bir düşünün. Ya gerçekten bir hata yaptığı için böyle diyor ya da aklından geçen farklı bir şey var diye size böyle diyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica