enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgilinizle Beraber Yapabilecekleriniz?

Sevgilinizle Beraber Yapabilecekleriniz?
A+
A-

Sevgilinizle Beraber Yapabilecekleriniz
Kimi insanlar sevgilileriyle ortak bir alanlarının olmadığını, sürekli anlaşmazlıkların ve uyumsuzlukların olduğunu söyler ve bundan şikayetçi olurlar. Ancak istedikten sonra sevgilinizle beraber vakit geçirecek ortak bir şekilde çok zevk alabileceğiniz bir sürü şey var. Önemli olan çok şey beklemek değil elinizde ki küçük şeylerden bile mutlu olabilmektir.
İnsanlar genelde kişiliklerine yakın kişileri hayatlarına alırlar. Eminiz ki hangi kadın olursa olsun vücuduna ve bakımına çok dikkat eder. Eğer sevgilinizle ortak yapacak bir şey bulamıyorsanız ve hayatınızın monotonlaştığını düşünüyorsanız beraber spor yapmayı deneyin. Neden ilk olarak sporu önerdik size biliyor musunuz? Spor yaparken insan vücudundaki kan dolaşımı cinsel organlara da yayılır. Beraber spor yaparken zaten bir orgazm halini alacaksınız ve sevgiliniz size karşı daha çok istekli ve bağlı olacak bu şekilde bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.
Beraber yapacak hiçbir şeyiniz yoksa hayatınızda bir birinizi dinlemeyi deneyin emin olun ki iki tarafında buna gerçekten çok ihtiyacı olacaktır.  Belki ilk başta konuşmak istemeyebilirsiniz ya da sevgiliniz konuşmaya yakın durmaya bilir ancak küçük hareketlerle onun dikkatinizi üzerinize çekin onu güldürmeye ve konuşturmaya çalışın ancak bunu yaparken çok ta bunaltmayın sevgilinizi. Onu sorguladığını ve hesap vermek zorunda olduğunu düşündürtmeyin kendisine.
Beraber sokağa çıkın ve daha önce gitmediğiniz bilmediğiniz yerlere gidin. Unutmayın ki merak uyduran ve gizem hissettiren şeyler özellikle erkeklerin dikkatini çok çeker. Eğer sevgilinizle böyle bir ortam bulabildiyseniz kesinlikle bunu değerlendirin. Çünkü yeni şeyler yapmak ve yeni yerler keşfetmek sürekli merak ve ilgi isteyerek devamının olmasını ve daha fazla yapacağınız şeylerin artmasını sağlayacaktır.
Sevgilinizle evde tv başındasınız ve çok sıkıldınız. Bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama sevgilinizi nasıl oturduğu yerden kaldıracağınızı bilmiyorsunuz. Kalkın yerinizde yavaşça yanına gidin ve eğilip dudaklarına küçük bir öpücük kondurmanız sevgilinizin sizi kucaklamasına yetecektir. Çünkü dudaklar çok hassastır ve seks duygusunu salgılar vücuda.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica