enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlar Erkekte Neleri Sevmezler?

Kadınlar Erkekte Neleri Sevmezler?
A+
A-

Kadınlar Erkekte Neleri Sevmezler
Kadınlar erkekte neleri sevmez konulu yazımızda kadınların alışamadığı sevemediği konular bulunuyor. Neleri sevmez kadınlar ve neden sevmezler.
Kadınlar sohbet etmeyi, uzun süre konuşmayı, sevdiği erkekle sürekli bir şeyler yapmayı, kendisiyle ilgilenilmesini isterler. Ancak bazı erkekler vardır ki televizyon karşısına oturduğu zaman dünyayla bağlantıları koparan, hiçbir şeyi umursamayan ve sürekli kanallar arasında boş boş gezinirler. Bu tarz erkekler kadınlar tarafından sevilmez.
Kadınlar bakıma önem verdikleri için erkeklerinde aynı şekilde önem vermesini isterler. Erkeklerin kıllarından rahatsız olan kadınlar özellikle burunda bulunan ve uzayıp görünen burun kıllarından tiksinirler.
Kimi kadınlar kirli sakallı erkeklere bayılırken kimi kadınlar ise günü birlik tıraş olan erkeklere hayran kalırlar. Traşlı olmak kimi kadınlar için bakım anlamına gelir.
Aile hayatına çok önem vere kadınlar evlendikleri erkeğin hayatında ki tek kadın olmak isterler. Ancak bazı erkekler vardır i anneye oldukça düşkündürler ve kaç yaşına gelirseler gelsinler asla anne sözünden çıkmazlar. Kadınlar ise bu boyutta ki anne kuzusu olan erkekleri sevmezler çünkü kadınlarda hakimiyet kurmak, yönetmek duygusu vardır. Anne ağır basınca kendilerini geri planda hissederler.
Kadınlar kendi bakımlarına, formlarına dikkat ettikleri kadar sevgililerin, eşlerinin formlarına da dikkat ederler. Bu yüzden göbekli erkekleri sevmezler. Bu kadınlara itici gelmektedir. Çünkü göbek görünümü bozduğu gibi göbek deliğinde biriken kirlerde bakımı bozuyor ve kadınlar bundan tiksiniyor.
Yine kadınların bakımı ve titizliği erkekte sevilmeyen durumların ortaya çıkmasına neden oluyor. Tırnak bakımına çok önem veren kadınlar sevgililerinin tırnaklarından tiksinecek derece huy kaptıysalar geçmiş olsun erkekler bu sizin başınıza iş açabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica