Kadın.Net

Erkekte Değişmeyen Özellikler

Erkekte Değişmeyen Özellikler

Erkekte Değişmeyen Özellikler
Kadınların üzerine yıkılan konulardan biridir dedikodu. Erkekler kadınların sürekli dedikodu yaptıklarını söyler ve kızarlar. Ancak bilinen bir gerçektir ki erkekler kadınlardan daha fazla dedikodu yaparlar. Üstelik erkekler kadınlardan daha fazla dillendirip asla unutmazlar. Ancak kadınlar sadece anlık üzere konuşur ve unuturlar.
Erkeklerin en büyük alışkanlıkları ve vazgeçemedikleri yemek yemektir. Eğer düzenli olarak alıştığı bir yemek anlayışı varsa onu bundan vazgeçirmek oldukça zor olacaktır. Çünkü erkeklerin en zorlandığı konulardan biridir. Ancak beğendiği yemekleri yapmaktan da kesinlikle geri durmayın bu onun gözünde bir artıdır.
Erkeklerin vazgeçemediği alışkanlıklardan biri de giyimleridir. Onlar için moda önemli değildir. Ve giyimlerini kolay kolay değiştirmezler üstüne eleştirileri de kabullenmezler. Ancak siz illa bir değişiklik yapmak istiyorsanız küçük bir kurnazlık yapabilirsiniz. Mesela istediğiniz bir şeyi hediye olarak alıp emri vaki olarak giymek zorunda kabul ettirebilirsiniz.
Arkadaşları çok önemlidir erkekler için. Sizin sevmediğiniz bir arkadaşı onun için çok önemlidir. Ya ben ya o tarzında bir seçime gitmeye kalkışmayın asla. Çünkü seçilen kişi arkadaşı olabilir. Onlarla uyum içinde olmaya çalışın. Karşılıklı anlayışlı olmaya çalışmak çok önemlidir. Mesela halı saha maçı var dediği zaman problem çıkarmak yerine bende izlemeye gelebilir miyim deyip küçük bir gülümseme her şeyi yoluna sokacaktır.
Erkeklerin asla kabullenemedikleri durumdur haksız oldukları. Tartışma, kavga, fikir ayrılığı vs.. her konuda her zaman erkekler haklı olduklarını düşünürler ve asla haksız olduklarını kabullenmezler. Bu gibi durumlar da olayı çözecek en basit yöntem sizde karşınızda ki erkeğe karşı aynı tutumu sergileyin.
Erkekler için yine vazgeçilmez bir konu var oda televizyon ve kumanda. Kumanda hiç elinize geçmez. Geçse bile ya 5-10 dakika sonra kumanda erkekte ya da sizde olsa bile yine erkeğin istediği kanal açıktır. Kumanda aslında erkeğin evde ki yönetici, aile reisi konumunu gösteriyor. Ve erkekler bu konumu kaybetmemek için kumandayı asla bırakmak istemiyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica