enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kavga Anındaki Taktikleri

Erkeklerin Kavga Anındaki Taktikleri
A+
A-


Erkeklerin Kavga Anındaki Taktikleri

Çiftlerin kavga anındaki tutumları incelendiği zaman hiç şüphesizdir ki kadınlar kendilerini çok yıpratmaktadırlar. Erkeklerin tavır ve tutumları karşısında iyice çıldıran kadınlar bu konuda ne yapmaları gerektiğini tam olarak bilmiyorlar. Bu yazıyı okuduktan sonra emin olun ki davranışlarınız değişecektir.

Kavga sırasında sizin siniriniz ve hırsınız karşısında yapacak bir şey bulamayan erkeğin yapacağı ilk şey hemen o oramdan uzaklaşmak olacaktır. Bilir ki karşınızda olduğu sürece her lafında bir kavga daha çıkacak. Bu yüzden sizi kendi halinize bırakıp sakinleşmenizi bekleyecektir.

Erkeklerin çok yapmadığı bir şeydir ama yapacak başka bir şey kalmadıysa konuşma yöntemine başvuracaklardır. Bilir ki kadılar tatlı sohbetten hoşlanıp hemen yumuşarlar bunun içinde başvuracakları ilk yol sizinle konuşmaya çalışmak olacaktır. Bu iki taraf içinde çok iyi olacaktır aslında.

Erkekte ki bir diğer yöntem ise aslında kendisinden daha kötü olan insanların olduğu ve sizin bu hali için onu normal görmenizi sağlamaktır. Bunun yöntemi ise en kötü insanları size örnek göstermektir.

Erkekler aslında kadınlara arşı davranışlarında çok zeki davranırlar. Sizin kızacağınız bir şey yaptıysa kesinlikle onu unutturacak daha etkileyici bir şeyle karşınıza gelecektir. Çünkü bilirler ki kadınlar çok kolay yumuşar ve unuturlar her şeyi.

Erkeklerin yaptığı en kurnazca davranışlardan biri de size yol göstermek olacaktır. Şikayet ettiğiniz ve bir şeyleri değiştirmek istediğiniz zaman alacağınız ilk yanıt ‘ ben böyleyim, beni böyle sevdin, istemiyorsan bırakabilirsin’ diyecektir.

Erkeklerin en çok işe yarayan yöntemlerinden biri de kavga sonrasında sinirli olduğunuz zaman ilk olarak gelip size sarılmak ve sizi öpmek olacaktır. Bu çok işe yarayan bir yöntemdir. Ne kadar istemeseniz de hemen yumuşayıp her şeyi unutacağınızdan emindirler.

Kavga sırasında siz bağırdıkça size haklı olduğunuzu söyleyen bir erkek varsa eğer karşınızda bu kavgayı bitirmek için yapılan bir taktiktir. Aslında gerçekten haklı olduğunuzu düşünmüyor olabilir ama kavganın daha fazla uzamasını istemiyorsa yapacağı çok iyi bir yöntemdir bu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica