enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kabullenmediği Konular Neler?

Erkeklerin Kabullenmediği Konular Neler?
A+
A-

Erkeklerin Kabullenmediği Konular Neler
Hepimiz çok iyi biliyoruz ki erkeklerin yaptığı ama bir türlü kabullenmediği bir çok konu var. Sorulduğu zaman inkar edilen yapmam ben denilen bir çok şeyi yapıyorlar. Biraz inceleyecek olursak neleri kabullenmediklerini göreceğiz.
Hemen hemen bütün kızlar duymak istediği ancak erkeklerin bir türlü dile getiremediği çok önemli bir durumdur sevgi sözcükleri. Şundan emin olun ki size deli gibi aşık olduğu halde bunu size söyleyemezler.
Yanında neleri beğendiğiniz konusunda hiç konuşmadıysanız size sürpriz yapıp hediye almak istese bir buna tek başına asla karar veremez. Ya sizden aldığı bir tüyo yeterli yada çok iyi bir kız kardeş, kuzen, arkadaş.
Erkeklerin tuvalette gazete okumak gibi bir alışkanlıkları olduğu herkesçe biliniyor. Ancak bilinmeyen bir şey var ki o da kadınlara ait dergileri en rahat tuvalette okudukları.
Şiirden hoşlanmayan kadın yoktur. Ve biliyoruz ki bunu bilmeyen erkekte yoktur. Şiirden hoşlandığınızı duyan erkekler her ne kadar beceremeyenler olsa da en az bir kere sizin için şiir yazmayı denemiştir.
Erkek denilince akla ilk gelen hemen cinselliktir. Sevgiliniz sizinle çok iyi vakitler geçirmekten çok mutlu olurlar. Sizi seven insan asla sizden sıkılmaz. Ancak erkekler yapısı gereği biraz daha değişiklik ve farklılık isterler. Bunu içinde cinsel yaşamınızda onu etkileyecek ve mutlu edecek değişikliklere gidebilirsiniz.
Ağlamak erkeklere yakışmaz, erkekler ağlamaz vs.. kalıplaşmıştır artık bu durum. Yakıştırılmaz erkeğe ağlaması. Bunun içindir ki her zaman duygularını saklamakta bu kadar usta olmuşlardır erkekler. Duygusal bir anda gözlerinin yaşarmasını kabullenmeseler de asıda ağlamak üzere oldukları kesin bir kanıdır.
Gittiğiniz hiçbir yerde hesap ödeyemezsiniz. Erkek varken kadın hesap ödeyemez düşüncesiyle elinizi cebinize attırmazlar. Her yerde kendileri hesap öderler. Eğer yüklü bir hesap ödediyseler şunu çok iyi bilin ki uzun bir süre pişmanlık duyuyorlar ve hatta maaş dönemine kadar derin bir sıkma politikası uyguluyorlar.
Eğer bir gün ayrılırsanız sizi unutmak için yeni birilerini hayatına alabilir. Ama unutmayın ki bu sizi unutmak için değildir. Çünkü zaten sizden ayrılacağı kişi önceden belirleniş bir kişidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica