enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Düzenli İlişkide Gördükleri

Erkeklerin Düzenli İlişkide Gördükleri
A+
A-


Erkeklerin Düzenli İlişkide Gördükleri

Erkeklerin her zaman düzenli ilişkiden kaçtıkları, günü birlik ilişkileri daha çok sevdikleri düşünülür ve söylenir. Oysa ki bu yanlış bir bulgudur. Erkekler düzenli bir ilişki ve ardından gelecek düzenli bir aile hayatını çok önemserler ve çokta severler. Çocuksu güdüleri onları her zaman yönetilmekten hoşlanan bir hale getirir. Çünkü erkekler yapıları gereği her şeyi herkesle paylaşamaz ve her ortama giremezler. Onlar ancak kız arkadaşlarına her şeylerini yaşayıp yalnız onlara her şeyi anlatabiliyorlar. Bu yüzden de ilişkiye daha doğru bir tabirle düzenli ilişkiye ihtiyaç duyuyorlar.

Erkekler için aslında belli etmeseler de aile hayatı çok önemlidir. Çekip çevirmek hayatlarına anlam katmak için bir sevgiliye, eşe ihtiyaç duyuyorlar. Ve gerçekten ciddi bir ilişkiyse ve çok ta seviyorsa günün sonunda, iş ortamında yada görmek istediği her an karşısında sevdiği insanın olmasını isterler.

Erkekler ilişkilerinin yanı sıra her ne kadar duygularını belli edemeseler de kişilikleri için duygularını rahat bir şekilde yaşamak isterler. Çocuk ruhlarını diledikleri gibi yansıtırlar. Çünkü gerçekçi ilişkide mutlu ve rahattırlar.

Bu mutlu yaşam için her iki tarafında istek ve arzuları için cinsel yaşamları çok önemlidir. Kadının ilişki anlayışıyla erkeğin ki bu noktada biraz ayrılıyor. Çünkü erkeğe göre aşık olmak mutlu bir cinsel yaşam için yeterli.

Erkekler genellikle yapılacak şeylerin planını kadınlara bırakırlar. Ancak gerçek ilişkilerde erekler sevdiği kadınla birlikte olmaktan, güzel anlar yaşamaktan, ve plan yapmaktan mutlu olurlar. Sadece sevgilisini görme düşüncesi bile onları oldukça mutlu edebiliyor.

Düzenli ilişki erkekler için bir yaşam kaynağı aslında. Öncesi ve sonrası olarak değerlendirilir hayatlarında. Artık daha rahat ve istekleri her şeyi mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Alınan her mutlu sonuçta daha da iyisi yapılmaya çalışılıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica