enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Bekar Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Erkeklerin Bekar Olduğu Nasıl Anlaşılır?
A+
A-


Erkeklerin Bekar Olduğu Nasıl Anlaşılır

Yeni tanıştığınız birisi var size bekar olduğunu söyledi ama sizin bunla ilgili bazı şüpheleriniz var. Peki bunu nasıl öğreneceksiniz? Belki size yalan söylüyordur. O zaman yapılacak tek şey var. Oda biraz kurnaz olmak ve kolay yöntemlerle bunu ortaya çıkarmaktır.

Sizi evine götürecektir kesinlikle bu sizin için çok iyi olacaktır. Çünkü erkeğin evli, sevgilisi olan ya da bekar olduğunu en iyi evinde öğrenirsiniz. Çünkü ev teizliği girer girmez kendini belli edecektir. Ev temiz ise bundan biraz şüphelenin. Daha bitmedi ev normal temiz görünüyorsa koltukların aralarına, yastık altlarına iyi bakın bir kadına ait bir şeyler çıkabilir.

Diğer bir mesele mutfaktır. Bir şeyler içmek için yada ona yardım etmek için mutfağa gidin ve çaktırmadan etrafı kontrol edin. Bulaşıklar var mı? Yıkanmış mı? Az mı çok mu?  Bunlar sizi doğru yola götürecek küçük ama önemli detaylardır.

Buzdolabına bakmadan geçmeyin sakın. Çünkü erkeği ele verecek önemli bir konudur buzdolabı. İçinin düzeni, temizliği, önceki günden kalmış yemek vs.. sizi hedefe götürecektir. Yemek varsa bunu onun yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer kaçamak cevaplar alıyorsanız korkun ancak normal bir karşılık alırsanız yine de şüphelenin.

Yatak odası erkeği ele verecek en önemli detaylardan birisidir. Odaya girdiğiniz de dikkatinizi ilk çeken yatak örtüsünün ve nevresimlerin düzeni olsun. Erkekler bu konuda hiçte düzenli değillerdir. Ayrıca komodinlerin üzerine de çaktırmadan bakmayı unutmayın çünkü en küçük bir toka bile aradığınıza yardımcı olabilir.

Ve son olarak evin banyosu. Bir bahaneyle kesinlikle banyoya göz atın. Kadınlar kimi zaman bilerek kimi zaman dalgınlıkla sevgililerinin evinde kendilerine ait eşyalarını bırakabiliyorlar. Belki siz geleceksiniz diye ortalığı toparlamıştır erkek ama gözünden kaçan küçük bir tel toka ya da başka bir kadına ait saç kılı bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica