enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler nelerden şikayetçiler?

Erkekler nelerden şikayetçiler?
A+
A-

Erkekler nelerden şikayetçiler
Erkeklerin kadınlardan sürekli şikayetçi oldukları bir gerçektir. Aynı şekilde kadınlarda erkeklerden bir o kadar şikayetçiler. Sorun aslında bir birlerini anlayamamaktan kaynaklanıyor. Kadınlar kendi sevdikleri şeyleri erkekler empoze etmeye çalışırken, erkekler ise değiştirilmeye çalışıldıklarını, kendilerine baskı yapıldığını düşünüyorlar ve karşılıklı şikayetler doğuyor. Kendilerini oldukları gibi sevdiklerine göre değiştirme çabası olmadan oldukları gibi sevmeye de devam etmelerini istiyorlar.
Kadınlar yapıları gereği hep en üstünü bulma hayali ve hedefi içerisindeler. Bunun içinde beklentileri ister istemez hep yüksek oluyor. Ancak erkekler bu konuda kadınlardan farklılar. Küçük şeylerden bile mutlu olmayı başarabiliyorken kadınların bu yüksek beklentileri altında ezilebiliyorlar. Bunu yapamadıkları içinde zorlanıyorlar ve bundan doğal olarak şikayetçi oluyorlar.
Erkeklere karşı duygu sömürüsü yapmayın. Duygularınıza sahip çıkın. Çünkü erkekler kavga sırasında yada önemli meseleler ortasında ağlayıp sızlanan kadınları sevmiyorlar. Bu durum erkekleri içinden çıkılmaz bir duruma sokuyor.
Her şeye eleştirel yaklaşmayın. Küçük şeylerden mutlu olmaya çalışın. Bunu yapamıyorsanız bile karşınızdakine saydı duyun ve biraz çekimser kalmayı deneyin. Her yerde her şartta eleştiri yapan ve istemeden de olsa karşı taraf kıran, kızdıran şeyler söyleyebilirsiniz ki buda erkeklerin gözünde eksidir.
Erkekleri her an sizinle olmak zorunda görmeyin ve onları bu konuda sıkıştırmayın. Çünkü siz kadınlar olarak sosyal yaşama, arkadaş çevresine ve hobilerinize düşkün oluğunuz kadar erkeklerinde bunlara ihtiyacı var. Bu şekilde erkekleri çok sıkıştırırsanız onları elinizden kaçırabilirsiniz. Erkekler bu konuda kadınlardan saygı bekliyor ve çokta şikayetçi oluyorlar.
Kadınlar her şeye en ince detayına kadar dikkat ediyorlar. Her şeyleri planlı programlı olmak zorundadır kadınların. Öyle ki daha ortada hiçbir şey yokken bile evlilik planları, balayı planla, tatil planları yapabiliyorlar. Bu konuda erkeklerden yine ayrılıyorlar ki çok ciddi sorunlara neden olacak tartışmalar çıkabiliyor ortaya.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica