enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler kadınları nasıl çıldırtır?

Erkekler kadınları nasıl çıldırtır?
A+
A-

Erkekler kadınları nasıl çıldırtır
Erkekler kadınların kendilerini delirttiklerini anlayışsız olduklarını söylerler her zaman. Ancak bu konuda bir terslik var ki erkekler hiçbir şey yapmadan bile kadınları çıldırtabiliyorlar. Nasıl mı dersiniz? İşte bu yazımız sizin için. Okuyun ve görün.
Kadınların en tahammül edemediği şeydir kendisi konuşurken karşısındaki erkeğin sus pus kalması, konuşmaması, sorduğu sorulara cevap vermemesi. Bizle bunu kasıtlı olarak yaptıklarını düşünürüz. Evet haklıyız çoğu zaman bu düşüncemizde haklıyız. Ancak bilmediğimiz bir şey de var ki yapılan araştırmalara göre bu durum kadın ve erkek hormonlarının farklı çalışmasından kaynaklandığını belirten uzmanlar, kavga esnasında kadınların hormonları daha fazla strese sebep olurken erkeklerde ise bu durum stressiz ruh hali yaratıyor.
Yine aynı durum siz konuşurken size cevap vermemesi, sizinle ilgilenmemesi, gözünü televizyondan ayırmaması sizi yine çıldırtabilir. Siz ona birşeyler anlatırken sürekli televizyona bakıp konuşmanız bitince anlamadım, ne dedin tarzı sorular soruyorsa emin olun bunun altından bir şey çıkmaz. Yapılan araştırmalara, çiftler ev içindeyken kendilerine ait zamanlarını değerlendirebilmeli. Bu konuda kadınlar kitap okumayı, yoga yapmayı veya çeşitli hobiler üzerinde durabilirken erkekler sadece televizyon izlemek isteyebilir. Bu demek değil ki her anını ona bırakın umursamayın. Her şeyin yeri ve zamanı kendine göredir.
Erkeklerin sizi sorgulama tarzları sebepleri vardır. Belki siz bu durumdan sıkılabilirsiniz. Ben çocuk muyum da beni sorguluyor diyebilirsiniz. Aslında bu soruların nedeni sizin sevginizi ölçme, sizi sahiplenme, ve o yanınızda değilken sizin onu nasıl gördüğünüzü görmek istemesidir.
Ortada olan bir durum var ve ciddiyetle konuşulması gerekiyor ancak siz bir şeyler anlatmaya çalışırken o sizi dinlemiyorsa, başka şeylerle ilgileniyorsa bu onlar için bir kaçamaktır. Bu sizi ciddiye almadığını göstermiyor tabi ki ancak erkekler biraz daha zamana ihtiyaç duydukları için sadece kısa süreli bir kaçamaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica