enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler ayrılık acısı yaşarlar mı?

Erkekler ayrılık acısı yaşarlar mı?
A+
A-

Erkekler ayrılık acısı yaşarlar mı
Kadınlar her ayrılığın ardından uzun süre ayrılık acısı yaşarlar. Kimi zaman bunu gereksiz yere uzatıp kendilerini paraladıkları da olur. Ve erkeklerin ayrılıktan mutlu olduklarını üzülmediklerini bu durumu kolay atlattıklarını düşünürler. Ancak bu bilinen bir yanlıştır. Çünkü erkekler de ayrılığı en az kadınlar kadar zor atlatıyor ve aynı acıyı yaşıyorlar.
Kadınların böyle düşünmesinin nedeni aslında erkeklerin duygularını dışa vuramadıkları ve içlerinde yaşadıklarıdır. Kadınlar bu acıyı dolu dizgin her yerde yaşayıp her ortamda belli ettikleri için erkekler bu konuda düşüncesiz, sevgisiz olarak görülür.
Ayrıca ayrılık acısın bir kadın 6 ay bilemediniz 1 yıl yaşasın, ancak erkekler bu kadar uzun sürmezler ayrılığı. Ne var ki bu ayrılık eğer kadın tarafından olmuşsa erkek terk edilmişse bu o erkeği oldukça olgunlaştırır ve hayatı boyunca bunu asla unutamaz. Ancak erkekler ayrılığın sıcaklığını hemen hissedemezler. Hala sevgiliymişsiniz gibi yaşamına devam eder. Çünkü bilir ki siz geri döndüğünüz zaman hiçbir şey yokmuş gibi ilişkiniz devam edecektir. Bunun olmayacağını ise ona arkadaş çevresi empoze eder. Bir zaman sonra erkek artık ayrılığı kabullenir ve kendini bu dönemde en çok alkol ve sigarayla avutur.
Bu dönemde erkeği avutan hiç bir şey ve hiçbir kimse yoktur. Çünkü geçmişte yaşadığı güzel ve ölümsüz anların bir daha olmayacağını düşünür ve buda erkekte ki bütün bağları tamamen koparır ve hayata soğur. Çünkü yaşadığı hayat ve gözünden hiç gitmeyen anları düşünmekten kendini alamaz ve uyku uyumaz çoğu zaman, arkadaş ortamına katılmaz, evinden hatta kimi zaman odasından bile dışarı çıkmaz. Ve arılıktan kendini sorumlu tutup suçluyorsa bu erkeğin ağladığından emin olabilirsiniz.
Tabi bu anlattıklarımız sadece belirli zaman içinde yaşanır. Bir zamandan sonra erkek artık her şeyin farkına tekrar varır ve eski yaşamına yavaş yavaş döner. İlk yapacağı şey ise arkadaş ortamına yeni kişiler almak ve değişim yapmak olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica