Kadın.Net

Erkek tipleri ve belirtileri nelerdir?

Erkek tipleri ve belirtileri nelerdir?

Erkek tipleri ve belirtileri nelerdir
Erkekler hakkında çoğu şeyi bildiğimizi sanıyoruz oysa çoğu şeyi yanlış biliyoruz. Mesela erkeklerin içlerinde neler yaşadığını biliyor muyuz? Ya da bizden öncesinde nasıl bir insan olduğunu? Peki ya erkeklerin nasıl karaktere sahip olduklarını biliyor muyuz? Hayır bilmiyoruz. Peki öğrenmek ister misiniz? O halde bu yazıyı okumadan geçmeyin sakın.
Seçtiğiniz erkek tarzı aslında istediğiniz ilişkiyi gösteren anlatan bir konudur. Bazı erkekler ne kadar samimi içten görünseler de ilişki konusunda o kadar da istekli gerçekçi değiller. Eğer uzun süreli ilişki düşünen biriyseniz o zaman aşağıdaki yazıları dikkatle okuyun ve ona göre bir erkek seçersiniz.
Hırslı, kaprisli, yüksek egolu erkeklerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Asla sizi düşünmezler. Her şeyden önce kendileri gelir hayatta. Kavga sırasında asla taviz vermezler ve üzülen siz olursunuz. Ayrıca ortak hayal kurmanız imkansızdır. Çünkü hırslı erkekler asla hayallerinde vazgeçmezler. Sadece önemli olan kendileridir ve kendileriyle ilgilenmekten oldukça haz alılar. Hatta işleri bile sizden daha önceliklidir hırslı erkeklerin. İş hayatında oldukça başarılıdırlar. Zamanları hep işte geçebilir. Bu başarı sizi etkilemesin çünkü hayat hep kendisini ve işlerini düşünen kişilerle yaşanmıyor.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer erkek tipi se ilişkisi yeni biten yaralı diye tabir edilen erkek tipidir. Eşinden, kız arkadaşından isteyerek ya da istemeyerek ayrılmıştır. Ancak bu durum onu çok etkilediyse asla böyle erkeklere yaklaşmayın. Çünkü kendi acısını size de yaşatabilir. Yaşanan anılar konusunda hala saygısı varsa ve bu konuda hassassa bunu size yansıtabilir. Çünkü kadınlara karşı oldukça büyük bir intikam duygusu vardır. Geçmişte yaşadıklarını unutamamıştır ve unutamadığı için bunu sizinle yaşayacağı yeni ilişkiye de bir hayli yansıtacaktır. Ha bu arada bunu da unutmayın ki geçmişini, acılarını sizinle unuttuktan sonra sizi de unutabilir.
İlişkilerde çekilmeyen bir erkek tipide soğuk, umursamaz erkeklerdir. Sizin beklediğiniz ilgi ve sevgiyi göstermiyordur. Kadınlar çok hassas e duygusal oldukları için soğuk erkeklerle yaşam süremezler. Çünkü sizi sürekli aramasını, sizinle ilgilenmesin istersiniz ancak o unu yapmaz. Her şeyi sizden bekliyorsa yaşanan ilişkide sürekli kopukluk ve duygu eksikliği olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica