enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlar Erkekleri Nasıl Görürler?

Kadınlar Erkekleri Nasıl Görürler?
A+
A-

Kadınlar Erkekleri Nasıl Görürler
Kadınlara göre erkekler asla haksız olamazlar. Onlar her zaman haksız bile olsa kendilerini haklı göstermenin yolunu bulurlar. Erkeklerin her şeyde kendilerine haklılık payı vermeleri kadınları çileden çıkarır.
Erkekler kadınların istedikleri kadar romantik olmazlar. Romantik olmak istemezler. Eğer romantik olmaktan kaçıyorlarsa sevgilisini sevmediği için kaçar. Sevgilisiyle baş başa kalmayı istemezler canları sıkkın olur ama mesele arkadaşlarla gezmek, takılmaksa tamamdır her şey eğlenceye koşar adımlarla giderler.
Kadınlara göre erkekler üstüne vazife olmayan kadın işlerine çok karışırlar. Kadınlarda bundan sonsuz rahatsızlık duyarlar. Sevmez kadınlar erkelerin öyle gereksiz her şeye karışmalarını.
Kadınlar erkeklerin kendilerinden çok futbola değer verdiklerini düşünürler. Ve bu düşüncelerini kendi aralarında her zaman doğru olarak görürler. Erkek için kadın sadece cinsel obje ancak futbol ömür boyu vazgeçilmez bir sevgilidir.
Televizyon ve internet başında vakit geçirmek sevgilileriyle vakit geçirmekten daha güzel geliyor erkeklere. Kadınlardan bu şekilde uzak ve mesafeli oluyorlar. Ama bunun yanı sıra evde her zaman erkek önde olmalıdır ve erkeğin sözü geçmelidir. Bundan başka yol yoktur. Erkeğin hakim olmadığı evde ilişkiler kopuk olur.
Kadınlara göre erkekler kendi ailelerine karşı daha saygılı ve daha bağlı olurlar, ancak sevgililerinin ailelerine karşı o kadar da saygılı davranmazlar ve sürekli de aileleriyle bir araya gelmeyi istemezler.
Sürekli eve iş getiren ve eşiyle çocuklarıyla ilgilenmeyen tiplerdir erkeler. Her şeyi kadınlardan beklerler ve sonuç alamadıkları zaman da sorun çıkarırlar.
Kadınlara göre erkeler kendilerine laf söyletmezler ve çok konuşmayı sevmezler. Ancak kadınlar çok konuştuğu zaman sorun çıkaran erkeler kendileri arkadaş ortamında daha çok konuşurlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica