enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkinizi Canlı Tutacak Öneriler

İlişkinizi Canlı Tutacak Öneriler
A+
A-

İlişkinizin üzerinde uzun bir zaman geçti ve artık her şey durgunlaşmaya başladı. eşiniz sizden kopuk davranmaya başladı ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Korkmayın erkekler ilişkilerde kimi zaman böyle boşluklara ve kopmalara maruz kalabiliyorlar. Bu durumda ilişkiyi canlandırmak her zaman ki gibi kadınlara kalıyor. İlişkiniz için küçük ama bir o kadar da büyük fedakarlıklar yapabilirsiniz.
Her ilişkide olması gereken en önemli şey saygıdır. Saygı olmazsa sevginin olmayacağını asla unutmayın. İlişkilerde çiftlerin birbirine duyduğu saygı kadar ailelere de duyulan saygı çok önemlidir. İlk madde olarak saygıdan asla vazgeçmeyin.
Erkekle her ne kadar kendileri çok fazla sürpriz yapmayı akıl edemeseler de kendilerine yapılan sürprizlerden son derece etkilenirler. Onun için yapacağınız belki çok küçük bir şey olacak ama o bu sürprizi emin olun çok büyük görecektir. Kendisi için yapılan ve emek harcanan bir şey olduğu için.
İlişkinizi Canlı Tutacak Öneriler
Erkekler kıskanılmaktan hoşlanırlar ancak kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Sizin ona karşı yapacağınız kıskançlıklarınızın bir ayarı olmalıdır. Eğer sevgiliniz bunu kısıtlama zorlama gibi hissederse inat devreye girip işi tersine çevirebilir. Arkadaş ortamından onu kıskanabilirsiniz ki zaten bütün ilişkilerde yaşanan en büyük sorundur bu. Onu kısıtlamak yerine onunla beraber arkadaş ortamından zevk almaya bakın. Kendinizi onlara kanıtlayarak onları tanımaya çalışın bu daha doğru olacaktır.
Daha öncede söylediğimiz gibi saygıdan asla ödün vermeyin. Ciddi bir sorununuz olabilir ancak tartışmaya müsait ortam değilse hiçbir şey yokmuş gibi davranın. Asla başkalarının yanında kavga edip onu rencide edecek sözler söylemeyin. Kendinizi adeta onunla rakip olan aşık atışmalarında ki duruma sokmayın.
Evet onu çok sevebilir ve hep vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu doğru değildir. Zamanla bir birinizden bıkmamak için ayrı ayrı yapacağınız gezmeler arkadaş toplantıları olmalıdır. Bu onunla konuşacak daha fazla konunuzun olmasını ve daha enerjik olmanızı sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica