enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkide Üzerinize Düşen Görevler

İlişkide Üzerinize Düşen Görevler
A+
A-

İlişkilerde düzenli ve güvenli olabilmesi için çiftlerin her birine görevler düşüyor. Ancak bazı görevler vardır ki karşılıklı her iki tarafında uyması gereken.
Her şeyden önce güvenilir bir ilişkiniz olmasını istiyorsanız bir birinize karşı dürüst davranmanız gerekiyor. Yanlış gördüğünüz ya da canınızı sıkan bir durum varsa ya da yanlış yaptığınızı düşündüğünüz bir şey varsa bunu karşılıklı olarak konuşup paylaşıp halletmeniz gerekiyor. Dürüstlükten asla ödün vermemeniz gerekiyor bunu asla unutmayın.
Eşinize karşı olan sorumluluklarınızı asla unutmayın ve asla bunlardan kaçmayın. Belki hoşunuza gitmeyen bir şey olabilir ancak eşinizi istediği ve mutlu olduğu bir şey ise bunu yapmayı kendinize görev bilin. Onu olduğu gibi kabul etmek zorundasınız. Size yanlış gelen ona doğru gelebilir buna göre davranmalısınız. Eşinizin sizin duygusal manevi ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi sizde karşılamak zorundasınız.
İlişkide Üzerinize Düşen Görevler
İlişkinin en önemli unsurlarından biriside çiftlerin birbirine karşı sadık olmalarıdır. Eşinizin size karşı bağlı ve güvenen bir insan olmasını istiyorsanız sadakatinizden ödün vermeyeceksiniz. Saygı ve sadakat ilişkinin temel direkleridir ve çiftler bu konuda son derece hassas olmalıdırlar. Eğer sevgilinizden ya da eşinizden uzaklaşmak istemiyorsanız ona karşı sadakatsiz olmayın.
İlişkinize ve kendinize çok çok özen göstermeniz gerekiyor. Herkes kendi için son derece önemlidir. İlişkiniz için elinizden geleni yaparsınız ancak bunu karşılıklı olarak yapmanız daha doğru olacaktır. Mutluluk için ilk başta kendinizden başlamalısınız. Eğer siz mutlu değilseniz ve mutluluğu yaşamayı bilmiyorsanız kimse size bu konuda yardımcı olamaz. Eğer kendinize özen gösterip iyi bakarsanız, ilişkiniz daha düzenli ve sağlam bir hal alır.
İlişkiniz için çok önemli olan konuşlardan birisinin de emek vermek çabalamak olduğunu asla unutmayın. Emeksiz çabasız hiçbir mutluluk elde edilemez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica