enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkinizi Bitiren Yanlış Sözler!

İlişkinizi Bitiren Yanlış Sözler!
A+
A-

İlişkinizi Bitiren Yanlış Sözler
Çoğu insanın ilişkisinde yanlışları olmuştur. Önemli olan bu yanlışlardan ders çıkarmaktır. Sevgilinizi ve eşinize karşı söyleyeceğiniz sözlere çok dikkat etmelisiniz. Çünkü öyle sözler vardır güzel giden ilişkiyi bile bitirmeye yeter.
Her insan sevgilisinin anlayışlı olmasını ister. Ancak bunu sevgilisinden isteme tarzı çok önemlidir. ‘’hayatım biraz anlayışlı olur musun?’’ Demek var birde ‘’ne anlayışsız insansın ‘’ demek var. Doğal olarak sevgilinize anlayışsız olduğu kullandığınız hitap ilişkiniz için çok önemli olacaktır.
Özellikle kadınların ev işlerinde erkeklerin karışması çok ortam bozucu bir şeydir. O anki yorgunlukla ev temizliği yapmamış olabilir ya da ev dağınık olabilir. Siz eğer onu azarlayıcı ifadeyle bunu dile getirirseniz eşinizle aranız ciddi bir şekilde bozulabilir.
Çoğu kadın yemek yapma konusunda beceriklidir. Ancak ne kadar olursa olsun erkeler her zaman yemek konusunda anneleriyle eşlerini kıyaslar. Bu durum aslında olmaması gereken bir şeydir. Çünkü her insanın kendine göre bir yemek kültürü vardır. Bunu beğenmiyor yada alışamıyor olabilirsiniz ancak bunu kaba bir şekilde ve sürekli dile getirmek ilişkinizde sorunlar yaratacaktır.
Güven her ilişki için çok önemli bir durumdur. Eğer her tartışmada ve ya sorunda sevgilinize ya da eşinize güvensiz olduğunuzu dile getirerek sen güvenilmez bir insansın derseniz ilişkiniz çökme aşamasına girmiş demektir.
Sevgilinize ya da eşinize onunla birlikte olduğunuz için pişman olduğunuzu ve büyük bir hata yaptığınızı dile getirirseniz bu büyük sorunlar yaratacaktır. Kişilerin en çok tahammül edemediği bir meseledir bu. Ayrıca geçen zamanınızın boşa olduğunu ve yıllarınıza emeklerinize acıdığınızı da dile getirmeniz yanlış olacaktır. Evet belki sorunlar olabilir haklı olabilirsiniz ancak bunu bu şekilde söylemek oldukça yanlıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica