Kadın.Net

İlişkinin İki Yüzü

İlişkinin İki Yüzü

Erkeklerin yüzyıllardır söylendiği muzdarip olduğu en büyük başedemediği sorun kadınların çenesidir. Aslında olay en başından başlıyor. Çiftler ilk tanıştıklarında lay lay lom havasındayken kendisini karşı tarafa muhteşem bir kişilik ve karaktere sahipmiş gibi göstermek için elinden gelen herşeyi yapıyor. Bu durum iki taraf içinde geçerlidir. Kadınlarda erkeklerde ilk tanışma ilk flört dönemlerinde muhteşem kişilik ve karakterlere sahip gibi davranarak karşı tarafı cezbetmeye çalışırken sağlam atılması gereken temelleri bu noktada çürük atabiliyorlar.
İlişkinin iki yüzü
Aslında ne güzel herkez ilk flört döneminde kendisini anlattığı gibi olmayı devamlı olarak başarabilseler. Bu olacak bir durum değildir huy karakter değişmez sadece üstü belli dönemlerde kapatılarak muhteşem karaktere bürünülmesidir. İlk ilişki başladığında etkilemek için kadın erkek anlatırda anlatır ben şöyle iyi huyluyum ben şöyle güzel karaktere sahibim diye sıralar durur ve uzun bir süre anlattıklarına kendileride inanırlar. Durum sadece ilk tanışmadaki etkileme aşamasından ibarettir. Olduğunuz gibi sevilin olduğu gibi sevin.
Doğru karaktere sahip olmak kendinizi olduğunuz gibi kabullenip nikahı kıyana kadar biribirinize polyanacılık oynamayın. Her iki tarafta kendisinde olmayan özellikleri saymaktan vazgeçmeli ki ileride yaşanacak sorunlara set çekmiş olsun. Kadın ve erkek kendisini muhteşem tanıttıktan sonra ilişkinin ilerleyen safhalarında özellikle evlilikten bir kaç zaman sonra çıkan farklı huylar. Bu huylar zaten bu insanda var ama saklamış. Bunu bilmek kabul etmek gerekir. Hangi evli çifte sorulursa sorulsun yeni yeni huylar çıkardı diye karşılıklı eşler birbirine söyleyebilirler. Bu durum ortaya dır dır denilen kadın çenesi ile sıkça yapılan olayın ortaya çıkmasına neden olur.
Bir zaman herşey iyi giderken artık rol yapmaktan sıkılan insan köprüyüde geçmişse dayı demeyi bırakır 🙂 Olduğu gibi davranmaya başladığında sorunlar çıkmaya başlar. Sen böyle değildin sen bana böyle demezdin vs vs. Bu yaşanan olaylarda kişiler farklı karaktere büründüğü için birbirlerini bir zaman sonra tanımamaya başlarlar. Yaşanan bu durum da kadınların doğal olarak çenesine etki eder ve dır dır denilen olay meydana çıkar. Erkek aslında olduğu gibi davranmaya başlamıştır. Halk dilinde kullanılan cicim ayları geçmiş yerini gerçek huylar ve karakterlere bırakmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica