enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkilerde Uzaklık Sorunu Nasıl Çözülür?

İlişkilerde Uzaklık Sorunu Nasıl Çözülür?
A+
A-

İlişkilerde Uzaklık Sorunu Nasıl Çözülür
Bazı ilişkiler mecburiyetten olsa gerek uzak mesafelerde olabiliyor. Ya da uzaktan tanışılmış bir şekilde başlanıyor ilişkiye. Ancak ilişkinizde uzaklığın sorun olmamasına dikkat edin. Bunun için özellikle dikkat etmeniz gereken ve uygulamanız gerek küçük ama güzel kolaylıklar vardır
Uzakta olan ilişkiler için en önemli olan konulardan birisi güven meselesidir. Çoğu insan yakındayken bile güven sorunu yaşarken uzakta olması çok doğaldır. Her şeyden önce ilişkinizde bir birinize karşı güven meselesini oturtmanız gerekmektedir. Güvenin olmadığı yerde aynı ev içerisinde bile ilişki yürümesi çok zordur.
İletişiminizi asla koparmayın. Uzakta olmanız iletişim yönünden sorun yaşamanıza neden olmaz. Artık teknoloji sayesinde her an her yerde elinizdeki telefonlarla yan yanaymış gibi bir ilişki sürdürülebiliyor. Sadece yapmanız gereken bir birinizi merakta ve tereddütte bırakmamak için çaba göstermeniz olacaktır. Özellikle de internet aracılığı ile yapacağınız görüntülü konuşma sizi bir an için bile olsa sevgilinizin yanında olduğunuzu hissetmenize neden olur.
Uzakta olmanız sevgilinize sürpriz yapamayacağınız anlamına gelmez. Bir sabah aniden kalkıp yanına gidebilirsiniz. Bu sizin çok zor olan bir şey değil. Bu hem sevgilinizi mutlu edip özel olduğunu hissettirecektir. Hem de sizi sevgilinizin gözünde yükseltmeye yetecektir. Ya da evinin önünde bir kargo , demetdemet çiçekler, sevdiği çikolatalar ve sevdiği bir hediyeyi bulabilir.
Sevgilinizle bir birinize karşı oldukça fazla anlayış göstermeniz gerekmektedir. Bu yakındayken zaten halledilebilir bir durumdur. Ancak uzakta olunca ve mesafeler olunca anlayışsızlıktan çıkan sorunların halledilmesi oldukça zordur. Sevgilinizin canı sıkkındır ve bunu size belli etmiyordur ancak sizin ona söylediğiniz güzel bir lafı bile yanlış algılayabilir ve aranızda sorunlar yaratabilir.. yakında olsanız bir sarılma bir bakışla belki yumuşarsınız ancak uzakta olunca yüz yüze olamamak sorunları iyice büyütmeye yetecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica