enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aldatıldığınızın Kanıtları Nelerdir?

Aldatıldığınızın Kanıtları Nelerdir?
A+
A-

Aldatıldığınızın Kanıtları Nelerdir
Uzun süreli bir ilişkiden sonra zamanla yanlışlara hatalara düşeceğiniz zamanlar olacaktır. Belki bunlar sizi farklı insanlara yöneltecek davranışlar olabilir. Aldatılmayı ister misiniz? Peki ya aldatmayı ister misiniz? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Şüpheleriniz varsa nasıl kanıtlarsınız? Bu yazımızda aradığınızı bulacaksınız.
Erkekler çoğu zamana işten kaçmak için fırsat aralar. Bir an önce evlerine gelip rahat etmek isterler. Ancak sevgiliniz ya da eşiniz iş yerinde çok kalıyorsa, sürekli işlerinin olduğunu söylüyorsa ve size bir türlü zaman ayırmıyorsa dikkat edin aldatılıyor olabilirsiniz. Bu sizden kaçmak için kolay ve basit bir yöntemdir.
Erkekler alışverişi ve harcamaları çok sevmezler. Ancak arada bir kredi kartı ekstrelerini kontrol etmenizde fayda vardır. Eğer fazla harcama varsa ve bu sizinle alakalı harcama değilse sakin bir şekilde eşinizi ters köşe yaparak soru yağmuruna tutun. Kesinlikle altından farklı bir şeyler çıkacaktır.
Evlendiğiniz günden itibaren sizinle vakit geçirmeyi çok seven ve sizsiz hiçbir şey yapmayan eşiniz ya da sevgiliniz artık yemekli iş toplantılarına eşlerin davet edilmediğini söylüyorsa, artık daha çok erkek erkeğe takılmak istiyorsa dikkat edin erkek erkeğe değil de metresiyle vakit geçiriyor olabilir.
Sizinle ilgili hiç bie şeyi unutmayan ve bütün özel günlerde sizin için ayrı hazırlıklar sürprizler yapan erkek artık hiçbir şey yapmıyorsa ve sürekli unuttuğunu dile getiriyorsa bu da artık hayatında başka birisi olduğunu ve sizi önemsemediğini gösterir.
En önemli kanıt ise cep telefonudur. Gelen ve giden mesajlar, aramalar sürekli boş ise bir şüphe ile yaklaşın bu duruma. Telefon faturası dökümlerini ele geçirmeye çalışın ve bütün numaralara dikkatlice bakın. Farklılıkları göreceksiniz. Ayrıca gelen aramalarda siz açınca telefon kapanıyorsa ve sessizlik oluyorsa ya da yanlış oldu denip kapanıyorsa o numarayı aklınıza kazıyın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica