Kadın.Net

İlgisi azalan erkekler

İlgisi azalan erkekler

Günlerce, haftalarca hatta aylarca peşinizden koştuk ve sizi ikna etmek için yapmadığı fedakarlık kalamadı ve sonunda ikna oldunuz ve artık tamam dediniz.
Akabinde ilişkiniz başladı ve ilk bir kaç hafta gerçekten muhteşem bir dönem geçiyorsunuz. Ortalama 1 ay sonra ne hikmetse erkek resmen evrim geçiriyor ve eski ilgili halinden eser kalmamaya başlıyor.
Couple Relaxing on Couch
İşte buna biz rahata ermiş erkek psikolojisi diyoruz. Erkekler nedense elde ettiklerinden emin oldukları kadınlara karşı ilgi azalması gibi tehlikeli bir sürece giriyorlar. Erkeklerde nasıl olsa artık benim psikolojisi öne çıkınca heycanları, çabalama güçleri azalmaya başlıyor ve ilişkiye, kadına olan bakış açıları ilgileri azalıyor. Merak duygusu ve kaybetme korkusu azalan erkek kadına karşı ilgisiz tavırlar sergilemeye başlar.
Bu sebeple kesinlikle bir erkeğe artık sonsuza kadar onunla olacağınız hissini yaşatmayın. Bu rahata eren erkek, sizle ve sizin hayatınızla ilgili hiç birşeye eskisi kadar ilgi göstermeyecektir. Kaybetme korkusunu erkeğin içinden hiç bir zaman çıkarmamak lazım. Kaybetme korkusu yaşayan erkek her zaman sevgilisine daha itinalı ve özenli yaklaşacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica