enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

Bugün sizlere, ikizler burcu erkeği hakkında bir takım bilgiler sunacağız. Çift karakterli olduğu söylene bu burcun erkeğiyle eğer beraberseniz başta şunu belirtelim ki asla yoğun bir duygusallık beklememelisiniz ondan. Çift karakterli olmasından dolayı olaylara nasıl tepkiler vereceğini önceden tahmin etmeniz zor olabilir. Bu durum sizde hayal kırıklığı yaratmamalı ve onu böyle kabullenmeli ve böyle sahiplenmelisiniz. Eğer onun heyecanını daima canlı tutarsanız onu da yanınızda tutarsınız. Özgürlüğüne düşkün ikizler erkeği kendi başına buyruk ve bildiği doğrultuda hareket etmeyi sever. Sizi şımartmasını beklemeyin. Çünkü karşısındaki kadını şımartmayı sevmez.
İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri
İkizler erkeği çok espritüeldir. Evlilik konusunda ise tercihi bilgi birikimi olan, iyi bir anne ve iyi bir eş olabilecek, seksi kadınları seçer. Eğer bu özelliklere sahip değilseniz pek fazla sadakat beklemeyin ondan. Kıskançlıktan nefret eder. Öfkelenen kadın ona göre doğru kadın değildir ve gözyaşı dökmek bir kadını aciz düşüreceğinden ağlayan kadından hoşlanmaz ve böyle bir durumda kaçmak ister. Karşı cinsi etkileme gücü yüksek olduğundan etrafında hep birileri mevcuttur. Farklı ortamlara girmekten ve farklı kişilerle tanışmaktan hoşlanırlar. Çekici ve etrafına ışık saçan etkileyici kadınlar onda ilgi uyandırır. Kafası çalışan kadınlardan hoşlanır.
En çok etkilendiği şey ise başka bir kadınla sohbet ederken eşinin ya da kız arkadaşının onu kıskanmamasıdır. Onu kıskanmayacak, onun beklentilerini karşılayacak ve onun ruhundan anlayacak bir kadınla ömrünün sonuna kadar beraber olabilir. Eğer bir ikizler erkeğiyle beraberseniz daime değişken olmalı ve hayatınıza farklılıklar katmalısınız. Yoksa onu elinizde tutmak zor olabilir. Çünkü ikizler erkeği rutinlikten hoşlanmaz. Daima farklılık arar değişik tatlar ve heyecanlar peşindedir.
Onu n istediği şey bütün kadınlar tarafından değerli görülmektir. Bütün kadınlar tarafından beğenilmek ve takdir görmek ister. Sizin için bazen hayatı çekilmez bir hale getirebilir ancak mücadeleyi asla bırakmaz. Plansız ve programsız hareket etmeyi sever. Moralinin yüksek olduğu gülerde onu heyecanlandırabilir ve kendinize çekebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica