enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Güzel İlişki İçin Öneriler

Güzel İlişki İçin Öneriler
A+
A-

erkeklerin kad?nlarda sevdi?i haller
İlişkinizde zaman zaman sorunlar tartışmalar yaşanacaktır. Size düşen bu tartışmalarda alttan alıp tartışmanın uzamasına engel olmaktır. Unutmayın ki yaşanan küçük bir tartışma dahi olsa sizde büyük hasarlar bırakabilir. Hemen her şeye kızmak, küsmek, altta kalmamak için karşılık vererek kavganın uzamasına sebep olmak sizin hiçbir işinize yaramayacaktır. Sadece zaman zaman ilişkinizin bitme noktasına gelmesine neden olacaktır.
Aşkınızı her an her yerde doya doya yaşamaktan korkmayın. Bu sizin ilişkiniz ve sizin mutluluğunuz başkalarından çekinmekle, korkmakla ilişkinizi sürdürmeyin. Evet bazı durumlarda bu size ve sevgilinize istek katabilir,  sizi daha çok arzulamasına neden olabilir, heyecanlı olabilir ama aşkınızı rahat yaşayın. Bir gün gelince bunun pişmanlığını yaşamayın.
Çiftler için önemli olan bir diğer meselede bakımınıza önem vermeniz. Kadın ve ya erkek fark etmez bakım her iki taraf için de önemlidir. Sevgilinizin dikkat ettiği ve sevmediği bütün her şeye dikkat edin. Sevgilinizin kaşlarınıza ve bıyıklarınıza dikkat ediyorsa eğer sakın onun yanına kaşlarınız çıkmış bir halde gitmeyin. Ya da ter kokusundan rahatsız olan ve güzel kokmaya dikkat eden sevgilinizi varsa bu konuda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.
İlişkiler de sıkça yapılan ancak büyük bir hata kabul edilen bir durum ise bir birinizi değiştirmeye çalışmanız. Bu karşınızda ki kişiye hakarettir. Sonuçta siz bu insanla bilerek ve isteyerek ilişkinize başladınız. Buda onu böyle kabul ettiğinizi gösterir. Bu şekilde davranmak sadece ilişkinize ve sevgilinize zarar verecektir. Erkek arkadaşınızı değiştirmek istemeniz onun bütün dünyasını tekrar yeniden kurmasını istemeniz gibi bir şey. Düşünün bir siz sevgiliniz tarafında değiştirilmek ister misiniz? Hayır, asla, hatta bu yüzden sorun bile yaratırsınız. Sevgilinizi de kendi yerinize koyun o halde.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica