enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Sevmediği Kıyafetler!

Erkeklerin Sevmediği Kıyafetler!
A+
A-

Erkeklerin Sevmediği Kıyafetler
Erkekler kadınların bazı kıyafetlerinden nefret ederler. Kadınlar bu kıyafetleri ne kadar isteyerek ve severek almış olsalar da, kendilerine yakıştırsalar da erkekler kadınlarla aynı düşüncede değildir. Bu kıyafetleri kadınlara yakıştırmadıklarının yanı sıra bunları giyen kadınlardan uzak durmayı tercih ederler. Kadınlar ise erkeklerin kıyafetlere bakış açılarının farklı olduğunu ve bu yüzden beğenmediklerini söylerler
Erkekler kadınların giydikleri kıyafetlerin bazılarını hiç sevmezler. Bunları giyen kadınları çocuksu olarak görürler. Çizgi karakterlerin olduğu tişörtler ve kazakların giyilmesini istemezler. Bu tarz kıyafetler özellikle ilk buluşmada bu tarz kıyafetleri giymenizi tercih etmiyoruz. Daha kadınsı ve sade tişörtler ilk buluşmanız için uygun olabilir.
Erkekler kadınların dekoltelerini beğenirler ancak bu dekolte dozunda olduğu sürece erkeklerin hoşuna gitmektedir. Çok aşırı dekolteleri ve hiç dekolte olmayan kıyafetleri kadınlara yakıştırmazlar ve hiç sevmezler. Eğer ilk buluşmaya gidiyorsanız erkek arkadaşınızı etkilemek için orta noktada bir dekolte tercih edin.
Erkekler kadınların mini etek giymeye bayıldıkları kadar yanlarında ki, kadının mini etek giymelerine nefretle bakarlar. Erkeklere göre mini etek giyilmemesi gereken bir kıyafettir. Başkalarında olmasına karışmayıp hatta baygın baygın bakmalarına rağmen kendi sevgililerinin mini etek giymelerine karşıdırlar.
Erkekler aslında kıyafetlere dikkat etmiyor gibi görünseler de gerçek anlamda dikkat ediyorlar. Beraber boy sınırında olan erkekler topuklu ayakkabılardan özelliklede platform olanlardan nefret ederler. Bir diğer sevmedikleri ayakkabı tarzı ise kürklü olan çizmeler ve topuklulardır. Erkeklere bu tarz ayakkabılar çok fazla itici gelmektedir. Hiçbir kıyafete yakışmayan gereksiz olan bir ayakkabı olarak görülür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica