enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Neden Aldatır ?

Erkekler Neden Aldatır ?
A+
A-

© Copyright 2010 CorbisCorporation
Erkeklerin kadınları aldatma nedenleri nelerdir diye düşündük ve size bunu araştırdık. Erkekler neden aldatma gereksinimi duyarlar? Sevgililerinde bulamadıkları nedir ki başkalarına yönelirler?
Genelde erkelerin kadınları aldatma nedenleri üzerine bir çok yazı okumuşsunuzdur. Bu yazılar genellikler erkeklerin cinsel isteklerini karşılayamayan sevgililerini aldatır sonucunu gösterir. Herkes tarafından de genel olarak kabul edilen bir düşüncedir cinsel yaşamanın düzensizliği yüzünden aldatmalar.
Evet cinsellik kadınlar içinde erkekler içinde çok önemlidir. Çoğu zaman bu yüzden sorunlar yaşama noktasına bile gelir çiftler. Hatta aldatmaların ilk sebebinin bu olduğu düşünülse de asıl neden bu değildir. Çiftler artık cinsellikte daha önemli konuları hayatlarına almaktadır. İletişim ve bağlılık cinsellikten yada başka konulardan daha önceliklidir.
Yapılan araştırmalar bunun doğruluğunun yanı sıra yanlış olan kısmını da ortaya çıkardı. Evet erkekler kadınları cinsel yönden aldatmanın yanı sıra asıl neden ise sevgilileriyle aralarında ki bağlılık iletişim ve sevgidir. Eğer bir erkek sevgilisiyle arasında iletişim sorunu nedeninden dolayı sevgilisini aldatır. İletişim kuramayan ve uzak olan çiftler direk olarak başkalarına yönelirler ve aldatmayı terci ederler.
Sevilileriyle vakit geçiremeyen, anlaşamayan ya da anlaşacak ortam yaratamayan kısacası iletişim kuramayan erkekler başkasına yönelirler. İyi iletişim ilişkiler de ciddi derece de önemli bir konum da.  İletişim sorunu yaşayan erkekler ve kadınlar için birliktelik çok zordur. Bir araya gelemeyen erkekler sevgililerinden çok kolay bir şekilde koparlar. Özellikle de erkekler iyi iletişimin bulunduğu bir ilişki arıyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica