Kadın.Net

Adriana Lima'nın Sıvı Diyeti

Adriana Lima'nın Sıvı Diyeti

Herkesin aklına yerleşen mankenlerin aç kaldığı yemek yiyip kustuğu düşüncesi herkesin aklına yerleşmiş olsada mankenler bu şekilde yaşamıyorlar. Bu şekilde yaşayarak böyle zinde ve güzel kalmak mümkün değildir. Bu sebeple o denli formda vücuda sahip olmak için aç kalmaya gerek yoktur. Kesinlikle yemek yiyerek ve dengeli beslenerek insanlar mankenler gibi formlarını koruyabilirler. Mankenlerin akıllarda kalan aç kalıyorlar yedikten sonra kusuyorlar gibi düşüncesinden kurtulun mankenlerde yemek yer ve formda bir vücuda sahip olan insanlar korkusuzca yemek yerler.
Bu kadar zayıf olunmaz kesin yemek yemiyorlar düşüncesi kafalardan silinmeli aslında sağlıklı yaşam için spor yaparak dengeli beslenen kişiler de kilolu olamazlar. Ne yesem yarıyor su içsem yarıyor mantığı da kiloluların kendilerine yerleştirdiği bir kurtulma yöntemi olmuştur ve bununla beraberde mankenlerde yemek yemiyor mideleri yok gibi hurafelerin çıkmasına neden olmaktadırlar. Dünyaca ünlü manken Adriana Lima kendi zevkine uygun sıvı diyeti uygulayarak giydiği iç çamşarılarını seksi vücuduyla göstermek için uyguladığı yöntem ile oldukça ilgi çekti. Adriana Lima sadece gösteri öncesinde bu sıvı diyetini uyguladığını diğer zamanlarda günlük beslenme düzenine geri döndüğünü açıkladı.
Dünyaca ünlü model Adriana Lima kesinlikle sağlığını tehlikeye atmadan gösteri öncesinde sıkı bir diyet uyguladığını ve sadece gösteri sonuna kadar sürdüğünü dile getirdi. Adriana Lima gösteri sonunda istediği bütün besinleri yediğini sağlığını riske atmadığını belirtti. Adriana Lima bu yaptığını sporculara benzeterek gösterisine hazırlık aşamasında yapılabilir bir durum olduğunu açıkladı. Adriana Lima çok sağlıklı hamilelik geçirdi ve anne olduktan kısa bir süre sonra gösterisinde muhteşem seksi fiziği ile podyumlara geri döndü. Hamilelik ve doğum gibi süreçleri bahane etmekten vazgeçmek kesinlikle beyne gönderilen en doğru adım olacaktır. Kadınların kendilerine buldukları bahaneler ortadan kalkarsa kilo vermekte bu kadar kolaylaşır.
 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica