Kadın.Net

Evlilikten Erkekler Ne Bekler?

Evlilikten Erkekler Ne Bekler?

Evlilik ikili ilişkilerin bir ömür devam etmesi için yapılan bir anlaşmadır. Bu anlaşmada çiftler birbirlerine söz verir ve bir ömür birlikteliğe adım atarlar. Evlilikte kadınlara düşen görev oldukça fazladır. Her nekadar eşit gibi görünsede eskiden beri gelen bir atasözü olan Yuvayı Dişi Kuş Yapar çokda doğru bir sözdür. Kadın evinden sorumlu, çocuklarından sorumlu, evin harcamalarından sorumlu ve söz sahibi olandır.
Evlilikten Erkekler Ne Bekler
Kadınların büyük bir çoğunluğu bu işi görev olarak üstlenip zevk almasını bilir ve erkeğini bu şekilde etkiler. Erkekler evlerinde başarılı kadın görmek isterler. Her işi halledebilen ve bu durumdan memnun olan kadına eşleri sık sık aşık olabilrler. Erkekler çocuklarını iyi yetiştiren, sevgisini fazla fazla veren ve çocuğuna karşı sabırlı olan kadınlara hayran olurlar. Çocuklar dünyaya geldikten sonra erkekler hayatlarında ilk sıraya doğal olarak çocuklarını koydukları için erkekleri kendi çocuklarınızla etkilemenizde oldukça kolay olacaktır.
Sürekli herşeyden şikayetçi olan bir kadın ve çocuklarına bağıran bir kadın oldukça itici gelir. Bir erkek karşısında herzaman yumuşak huylu kadın ister. Evliliğinde problem yaşayan kadınlar mutlaka öncelikle kendisinde olan hataları bulmalı ve düzeltmek için çaba göstermelidir. Bazı kadınlar suçlamayı çok sever ve yapamadığı kendisinde olan eksikleri kapatmak için eşine saldırır ve onun kusurlarını sürekli yüzüne vurur. Erkekler için onlar saf melektir demiyoruz tabi ama bir kadın evinde mutlu olmak istiyorsa herşey olmayı bilmelidir. Eski yaşlılar her zaman der kadın  kocasının herşeyi olmalıdır.Erkeler mutlu bir kadın görmek ister, neşeli ve sevgi dolu bir kadınla hayatını sürdürmek ister. Kadınlar farkında olmasa da yaptığı bazı hatalardan dolayı erkeği uzaklaştırı ve daha sonra karşı tarafı suçlamaya başlar.
Çocukların annesi, eşine hem yoldaş hem arkadaş hem sevgili hepsi olabilmeli ve bir kadın bunlardan zevk almalıdır. Sürekli sorun çıkaran bir kadın öncelikle yaşamında nelerden hoşlanmadığı bulmalı ve nasıl bir hayat yaşamak istediğini düşünmelidir. Kadınlar en ufak sıkıntıda son dönemde ayrılık kararı alabilmekte. Bir evi yuva yapan kadındır. Buna yardımcı olan erkektir. Kadın elinden gelen herşeyi yapar ve erkek buna tepkisiz kalmakta ısrar ederse bu durumda erkeğin düzelmesine destek olmak gereklidir. Kadınlar kendilerinde olan hataları düzeltmeden erkeklerin düzelmesini düşünmemelidir. Evlilik her iki tarafında mutlu olmasıyla daha zevkli bir hale gelir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica