enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Mükemmel Aşk İçin İpucuları

Mükemmel Aşk İçin İpucuları
A+
A-

Herkez aşkı yaşamak ve bir ömür kaybetmemek ister. Biraz uyanık kalırsak aşkı bitirecek hatalar yapmaktan uzak durursak aşk bir ömür sizinle taptaze kalacaktır. İlişki ilk başladığı dönemdeki aşkın heyecanını kaybettiyse ve aşkın büyüsü uçup gittimi? o halde telaş etmeyin ve canlandırıcı iksiri yaşamınıza katın. Aşkı canlı tutmak için vereceğimiz ipuçlarını dikkate alın ve yaşamınıza yerleştirin. Bu yazımızı eğer okuyorsanız aşk yaşıyor ve mükemmel olmasını istiyor olmalısınız. İşte size mükemmel aşk için ipuçları..
Mükemmel Aşk İçin İpucuları
-Onunla iletişim kurun:
Doğru iletişim kurulduğu zaman mutlu ve sağlıklı bir ilişki yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Ona karşı net olun ve ne istediğinizi anlatırken onun sizi anlamasını sağlayın. Zorlandığınız konularda ona ne anlatmak istediğinizden bahsedin ve açık olmaya çalışın. Son dönemlerde aranızda uçurum olduğunu farkettiyseniz ve yoğun işleri nedeniyle herzaman görüşemiyorsanız görüştüğünüz dakikaları iyi değerlendirin ve onu anladığınızı ona gösterin. Yatakta veya yemek yerken ona neler yaptığını gününün nasıl geçtiğini söyleyin ve onu özlediğinizide konuşmanın arasına sıkıştırın. Ne istediğinizi anlatırken onunda neler istediği çok önemlidir. Onunda neler istediğini anlamaya çalışın ve birlikte zaman geçirmeyi özlediğinizi de ifade edin. Yumuşak davrandığınız zaman sizinle vakit geçirmek için işlerini daha erken bitirmeyi deneyecektir.
Dürüstlük:
İlişkinizde dürüsüt olmanız aşkınızın ömrünü uzatacaktır. Mutlu birlikteliklerde çiftler birbirlerine karşı dürüst olmayı bilirler. Bazı gerçekleri anlatırken ve anlatması zor olan durumları sarılarak ve ona dokunarak anlatmak onun rahatlamasını ve sizi anlamasını sağlar.
İlişkide Güven:
Her iki tarafta birbirine güvenmeli ve ilişkinin güvenini sarsacak hatalardan kaçınmalıdır. Çiftler birbirinin söylediği beyaz yalanların peşine düşmemeli ve birbirlerinin söylediklerine güvenmelidir. Güven olan bir ilişkide aşk canlılığını korur.
Birlikte Gülün:
Aşkın canlı kalmasında en önemli nedenlerden biridir birlikte gülebilmek. Mutlu çiftlere bakıldığı zaman yapılan espirilere ilk günkü gibi gülebildikleri görülmektedir. Çiftin birbirine yakınlaşmasını sağlar. İlişki ilk yıllarında espirilere çoşkulu güldürdüyse her zaman aynı anlayışta olmalı.
Arkadaş Olun:
Aşkın ömrünün kısa olduğunu herkez bilir ama canlı tutmaya çalışmalar destek verir ve uğraştığınız zaman kadar ömrünü uzatır. Sağlam kurulan arkadaşlıklar çok uzun yıllar kopmadan devam eder ve insanlar arkadaşlarıyla her zaman daha mutlu olurlar. Bu nedenle onunla çok iyi arkadaş olmayı bilmelisiniz.
Saygılı Olun:
Öncelikle kendinize saygılı olmayı bilirseniz karşınızdakiler de size karı saygılı olmayı bilecektir. Her konuda aynı fikirde olmadığınız eşinize saygı duymalısınız.
Ben Hala Seni Seviyorum:
İlişkide kilit sözcük. Bu sözcüğü mutlu olduğunuz zamanlarda sık sık dile getirmekten kaçınmayan çiftler ilişkilerinde tartışmadan sonra kırgın olunduğu zamanlarda da söylemeli. Mutlu olduğunuzda söylediğinizden çok daha etkili olacaktır. Olsun ben hala seni seviyorum..
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica