enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeler Ve Hitap Şekilleri!

Erkeler Ve Hitap Şekilleri!
A+
A-

Erkeler Ve Hitap Şekilleri
Her insanın sevgilisine karşı ayrı bir davranış ve hitabı vardır. Kimi insana çok ilginç gelen ancak sevgilisinin hoşlandığı sözler olabilir. Peki sevgilinizin bu hoşlandığı kelimelerden ne anlam çıkardığını neden sevdiğini biliyor musunuz? Ya da hiç düşündünüz mü? Erkelerin özellikle çok sevdiği birkaç hitap şekli vardır ki bunlar onlar için çok önemlidir.
Erkekleri en çok etkileyen söz erkeğim denmesidir. Erkekler bu sözle kadınların kendisini benimsediği ve onlara sahiplenici davrandığını hissettiren bir davranış sergilerler. Onlara göre erkeğim demek hayatında hiçbir şey yok sadece sen varsın anlamını ifade ediyor.
Eğer sevgilinize ‘sevgilim’ diye hitap ediyorsanız doğru hitap şeklindesiniz. Erkekler bu sözle kendilerine karşı sadakat hissederler. Çiftler arasında sadakatin çok önemli olması söylenilen hitaplar üzerinde de etkisini ortaya koyar.
Erkeklere geleceğim demek onu size daha çok bağlayacaktır. Onunla ciddi düşündüğünüzü ve bir gelecek hayalini kurduğunuzu hissettirecektir. Eğer oda size karşı bu düşünceler içindeyse geleceğim demeniz sizi ona daha çok bağlayacaktır.
Sevgilinize hayatım demeniz ona güven verecektir. insanlar kolay kolay kimseyi hayatlarına dahil edemezler. Bir erkeğe hayatım demeniz onu hayatınıza aldığınızı ve ona güvendiğinizi hissettirecektir ona.
Kalbimin sahibi sözünü kullanıyorsanız sevgilinize ona kendisini daha çok güçlü hissettirmeniz demektir. Erkeler size sahip olduklarını bildikleri zaman hele bir de bunu sizden duydukları zaman daha bir güçlü hissederler kendilerini.
Özgürlüğüne düşkün bir sevgiliniz varsa ona serserim demeniz onu kendinden almaya yetecektir. Serserim lafı onlara kendilerini özgür hissettirecek ve kendi tarzlarında rahatlığı fark ettirecektir. Bu da bu laftan sonra daha farklı olmasını sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica