enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Sevmediği Kadın Davranışları!

Erkeklerin Sevmediği Kadın Davranışları!
A+
A-

Erkeklerin Sevmediği Kadın Davranışları
Erkekler kadınların narin ve kibar olmalarını isterler. Onlar yanlarında asker arkadaşı gibi davranan el kol şakaları yapan doğru düzgün hitaplarda bulunmayan kadınları sevmezler. Erkeklere göre kadın dediğin hassas, kibar ve oturaklı, hanım efendi olmalıdır. Kendisi gibi davranmasını istemezler çünkü sürekli aynı konuşma içindedir erkekler.
Erkekler her şeyi kendisinden bekleyen kadınlardan hoşlanmazlar. Her adımın atılması her yapılan planın kendilerine bırakılmasından hoşlanmazlar. Bütün sorumluluğun erkeklere ait olmadığını ve kadınların da kendilerine sorumluluk almak zorunda olduklarını düşünürler.
Sürekli ilgi ve sevgi bekleyen iltifat edilmesini övülmesini isteyen kadınları sevmez erkekler. Kendileri de aynı duyguları isterler aynı kadınlardan bulamadıklarını onlara yapmayı da istemezler. Sevgiler ve duygular karşılıklı olmalıdır erkeklere göre. Özellikle yakışıklı olduklarını dile getiren ve başarılarını takdir eden kadınlar erkeklerin vazgeçilmezleridir.
Kavga her ilişkide olan şeylerdir. Ancak kavgalar ve tartışmalar sırasında hep şikayet ediyorsanız sürekli karşı tarafı suçluyorsanız erkekler sizden uzaklaşmanın yollarını aramaya koyulurlar. Sürekli memnuniyetsizlik yaratan, sorun çıkaran, şikayetlerini sürekli dile getiren kadınlar ya da kadın davranışları erkeklerin hiçbir zaman sevmediği davranışlardır.
Erkeklerin sevmediği bir diğer kadın da kendisine bakmayan kadınları sevmezler. Kadın dediğin kendine bakan ve özen gösteren kişi olmalıdır. Kaşları çıkmış, ter ve pis kokan, saçı dağınık bakımsız bir halde dolaşan kadınlara karşı çok itici bakarlar. Temiz, güzel kokan, kendine bakan kadının yanında olmayı isterler.
Erkekler bir de çok surat yapan ve tahammülsüz davranan kadınları sevmezler. İstediği bir şey olmayınca ya da istemediği bir şeyi yaptığında beş karış suratla duran ve ortamın moralini bozan, sürekli atar gider yapan, terslenen kadınları sevmiyorlar. Evet kadın dediğin nazlı olmalıdır ancak bunu abartan ve çekilmez bir durum yaratan kadınları sevmezler. Güler yüzlü, olaylara çözüm gözüyle bakan ve pozitif kadınlara bayılıyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica