enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeler Ve Davranışları!

Erkeler Ve Davranışları!
A+
A-

Erkeler Ve Davranışları
Erkeklerin davranışlarına kimi zaman akıl vermek çok zordur. Anlayamayız ve neden veremediğimiz konularda sorunlar yaşarız. Peki erkeklerin bu davranışları nelerdir ve bu davranışların anlamları nelerdir.
Çoğu erkeklerin suratını asarak somurtarak oturduklarını görürüz ve buna anlam vermeyeyiz. Bir sorun olduğunu düşünerek çözüm bulmaya çalışırız hep. Ancak erkekler bu tarz oturmayı ve böyle davranışı ciddi takılmak ve oturaklı görünmek için yaparlar. Kadınlar tarafından böyle olduğu bilinmese de erkeklerin amacı budur.
Bazı erkek tipleri vardır en eğlenceli mekanlarda bile eğlenmez ve gülmez. Aslında insanların huzurunu kaçırsa da kendilerini dışardan bakınca gizemli göstermeye çalışırlar hayatı ciddiye aldıklarının kanıtıdır onlara göre. Kaç kadın bu şekilde algılıyor bu durumu bilinmez ancak erkeklerin düşüncesi bu.
Bazı erkeler vardır. Her kadınla çıkan ve her kadına yüz veren bakış atan. Kadınlar tarafından bu tarz erkeler çapkın ve ciddi olmayan erkekler olarak düşünülse de erkekler açısından çok beğenilen ve çok sevilen erkek olarak algılandığını düşünüyorlarmış.
Çok konuşan erkek tipleri vardır. Kimi zaman kadınları sıkıp bunaltsalar da kadınlar tarafından itici bulunsalar da erkekler böyle yaparak ilgi gösterdiklerini ve karşısındaki kadını güldürerek dikkatini çekmeye çalıştığını düşünürler.
Erkekler iş hayatında kadınların kendilerinden üstün olmalarını istemezler. Daha çok para kazanmalarını ve daha önce olmalarını istemezler. Bunun sebebi aslında kıskançlıktır. Kadınlar bunu anlamasalar da erkeler sevgililerinin, eşlerinin kendilerinden önde olmalarını ve herkes tarafından gözde olmalarını kıskanırlar.
Kimi erkeklere gör eiş hayatı çok önemlidir. Hayatının her anında iş bulunan ve hırslı olan erkekler aslında aile hayatından uzak olsalar da kadınlar kendilerine zaman ayrılmadığı için bunalsalar da erkekler iş hayatında ki başarılarıyla karizma yaptıklarını düşünürler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica