enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Tutamadıkları Sözleri?

Erkeklerin Tutamadıkları Sözleri?
A+
A-

Erkeklerin Tutamadıkları Sözleri
Her kadının hayatına verdiği sözleri tutmayan bir erkek girmiştir. Bir çok söz verip de bu sözleri yerine getirmeyen erkeklerin neden böyle yaptıklarını düşündünüz mü hiç? Peki erkeklerin çok sık söz verdikleri ama yerine getirmediği şeyler nelerdir?
Erkeklerin en çok kullandıkları sözlerden birisidir seni birazdan arayacağım kelimesi. Ancak saatler geçmesine rağmen bekleyen telefon bir türlü gelmez. Çünkü erkelerin ‘’biraz’’ anlayışı saatleri kapsamaktadır ya da unutulmuşsunuzdur. Siz ne kadar beklerseniz beklerin sevgiliniz sizi aramayacaktır ya da çok geç arayacaktır. Erkeklerin yapısında biraz umursamazlık olduğu için bu gibi durumlarda da belli ederler bu davranışlarını. Siz merak edersiniz aramadığı için beklersiniz dönmez, en sonunda aramaya karar verirsiniz ve sonuç ortadadır. Belki de erkekler işinin uzun süreceğini söylediği zaman sevgililerinin sorun yaratacağını düşünürler ancak kadınlar bu açık açık söylendiği zaman daha az kızarlar.
Sevgiliniz size bir şeyler yapma planı ya da gitme planı söylediği zaman eğer size uygun değilse yok olmaz demeniz daha yararlı olacaktır. Ancak erkekler o anda sorun çıkmasını istemedikleri için ya da geçiştirmek için tamam olur, hiç sorun değil yaparız gibi cümleler kurarlar. Ancak bunları yerine getirmedikleri zaman daha çok sorun çıkacağını düşünemezler. Şunu unutmayın ki tamam yaparız, tamam gideriz gibi bir cümle kurduysanız onu kesinlikle yapmanız gerekmektedir
Buluşmalar sırasında çıkan sorunlardan biriside erkeklerin buluşmalar geç kalmasıdır. Eğer işiniz çıktıysa ya da önemli bir sorun olduysa arayıp zamanı ertelemeniz daha doğru olacaktır. Ancak ne olursa olsun anlaştığımız saatte oradayım deyip geç kaldığınız zaman terk edilmiş bulabilirsiniz kendinizi erkekler bu size bir uyarıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica