enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Sevilmeyen Özellikleri

Erkeklerin Sevilmeyen Özellikleri
A+
A-

Erkeklerin Sevdiğimiz Özellikleri
Genellikle her yerde erkeklerin sevilmeyen davranışlarını okumuşsunuzdur. Ancak bilindiği gibi erkeklerin çok sevilen bazı özellikleri ve davranışları da vardır. Kadınlar bunları her ne kadar dile getirmese de arada bir sevgilileri şımartmak gerekiyor.
Bakımına ve kendisine özen gösteren ve girdiği her ortamda bakımlı olduğunu belli eden erkeler kadınlar tarafından çok beğenilmektedir. Hele de kadınların bakıma ve dış görünüme verdikleri önemi bilip buna göre davranıyorlarsa bu erkek sevilen erkektir.
Kadınlar gülmeyi çok severler ve doğal olarak kendilerini güldüren ve mutlu etmeyi bilen, girdiği her ortamda sevilen erkeleri kadınlar çok beğenirler. Bunun yanı sıra zeki olan ve her ortamda zekasını kullanan erkeler kadınların beğendikleri erkeklerdir.
Tartışmalar her ilişkide olan şeylerdir. Ancak kadınlar tartışmaların uzatılmasını sevmezler. Kavga sırasında ya da ir zaman geçtikten sonra sarılan ve hiçbir şey yokmuş gibi davranan erkekler kadınlar tarafından vazgeçilmez kişilerdir.
Kadınlar kendileri için bir şeyler yapan erkeleri çok severler. Hiçbir şey yapmayan ve sadece seni seviyorum demekle yetinen kişiler kadınlara hem güven vermezler hem de itici gelirler. Kadınlar kendisi için her şeyi yapabilecek erkelerin varlığından oldukça memnundurlar.
Kadınlar duygusal kişilerdir. Her an her şeye ağlama modunda dururlar. Böyle durumlarda kendisiyle  ilgilenen ve ağlamaması için elinden gelen her şeyi yapan erkekler kadınlar için vazgeçilmezdir. Kendilerini güldüren , mutlu eden, kötü şeyleri unutturmaya çalışan kişiler kadınlar için oldukça önemli ve değerli kişilerdir.
Kadınlar erkelerin her zaman kendileriyle birlikte olmalarını isterler. Ev işlerinden anlamıyor olabilirsiniz ancak eşinize ya da sevgilinize yardım etmeniz çok önemlidir. Bu durumda sevgiliniz her anlamda kendisini mutlu ve rahat hissedecektir. Hiçbir konuda eksik düşünceleri olmayacaktır. Bu tarz erkekler varsa kendilerini belli etsinler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica