enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerden Saklanan Gerçekler

Erkeklerden Saklanan Gerçekler
A+
A-

Erkeklerden Saklanan Gerçekler
Kadınların erkelerden gizlediği onlara söyleyemediği bir çok konu vardır. Her ne kadar anlatıyor gözükseler de aslında anlatmıyorlar. Peki bu sırlar nelerdir?
Belli etmelerde aslında kadınlar kıskanç erkekleri çok severler. Kendilerini kıskanan koruyup kollayan adeta ona sahiplenen erkeği buldukları zaman onu kaybetmeyi istemezler. Bunu erkeklere dile getirip şımartmak istemedikleri içinde sevgililerine kıskanç hallerini sevdiklerini söylemezler.
Çoğu kadın ilişki sırasında orgazm olmasalar da orgazm taklidi yaparlar. Bunun sebebi erkek arkadaşını ya de sevgilisini, bozmak istemedikleri için ilişkiden zevk almış gibi görünmek istemeleridir.
Kadınlar dış görünüme önem verirler ancak sevgililerini kırmak ve üzmek istemezler. Sizin üzerinizde yaptığınız bir değişim karşısında hoşlarına gitmese de yine de size beğendiklerini söylerler. Bunun en basit örneği tıraşlı halidir.
Çok modern bir yaşam sürüp erkek egemenliğini istemelerde aslında evlerinde erkeğin egemen olmasını ve onlara sahiplenici davranmasını isterler. Her evin bir babası kocası olması gerektiği düşüncesi her zaman olmazsa olmazlarıdır.
Bir kişiye bağlı kalmaktan ve üzülmekten çok korkarlar. Bu yüzden de size bağlı değiller gibi davranırlar. Ancak en çok bağımsız gibi davranan kadın aslında size oldukça bağlı olan kadındır. Sadece bunu dile getirerek sizin onu tek etmek gibi bir durumla tehdit etme vs.. bir olay yaşatmanızdan korkarlar.
Sevgilisiyle sarılıp oturdukları sırada akıllarından belki cinsellik üzerine bir çok şey geçiyordur. Ancak bunu sevgililerine söylemekten çok çekinirler ve dile getiremezler. Sevişmek istediklerini düşünüp onlarla dalga geçecekleri ya da beni istiyor hissiyle kendilerini karşılıksız bırakacaklarından korkarlar.
Geçmişlerine ait olan ve unutamadıkları resimleri videoları asla kaybetmezler. Biten bitmiştir ancak kadınlar için geçmişin çok büyük önemi vardır. Bu yüzdende sevgililerinin ya da eşlerinin bunları ortadan kaldırmalarından korkarlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica