Kadın.Net

Erkeklerin Duymak İstemedikleri Sözler

Erkeklerin Duymak İstemedikleri Sözler

Erkeklerin Duymak İstemedikleri Sözler
Sevgilinizin sizinle ilgilenmesini istemeniz gayet doğal bir leydir. Sizde ki değişiklikleri fark etmesi siz istemeden bir şeyler yapmak istemesi vs.. düşünceleriniz olabilir. Ancak erkekler sizin bu düşüncelerinizden artık bıkma durumuna gelmiş olabilir ve sevgilinizi elinizden kaçırmış olabilirsiniz.
Evet kilo almış olabilirsiniz ya da kilo aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bunu sürekli dile getirerek sevgilinize ya da eşinize sormayın. Çünkü erkekler bu soruyu sevmezler. Gözüne çarpan bir şey olsa zaten bunu size kendileri söylerler. Siz buna aldırış etmeden sürekli soruyorsanız sevgilinizi de ilişkinizi de zor duruma sokuyor olacaksınız. Biliyorsunuz ki kilo almışsın dese de sorun yaratacaksınız kilo almamışsın dese de sorun yaratacaksınız en iyisi sormamak.
Erkek arkadaşınız ya da sevgiliniz sizinle sevişmek istediği zaman belki ona naz yapıp bugün olmaz rahatsızım yorgunum diyebilirsiniz. Ancak bu nazı fazla uzatmanın lüzumu yoktur. Üst üste birkaç gece aynı şeyi söylemeniz sevgilini ya da eşinizi sizden soğutup dışarılara yöneltebilir. Erkekler eğer sizden sevişmeyi istiyorsa bu onun size bağlılığının daha fazla arttığının kanıtı olacaktır.
Sevgilinizin ailesini seviyorsunuz onda sizin ailenizi seviyordur. Ancak siz sürekli ona ailemin yanına gidelim diyerek onu peşinizde sürüklüyorsanız ama mesele sevilinizin ailesine gelince bir bahane uydurup gitmemek için çaba harcıyorsanız sevgiliniz bu sözlerden dolayı size mesafeli davranabilir. Ayrıca bunu bir anda ona söylemenizde sorun çıkaracaktır. Belki sevgilinizden başka planı vardır ama sizin emrivakinizden dolayı iptal etmek zorunda kalmış olabilir.
Kendinizde sürekli değişiklikler yapın erkek arkadaşınızın karşısına geçip değişiklik var mı bende diye sormayın. Çünkü zaten sürekli değişim yaparak onun kafasını karıştırdığınız için erkek arkadaşınız değişimi fark etmeye bilir. Bu yüzden sorularınızdan artık sıkılabilir. Bunu size yansıttığı zaman da oldukça büyük sorunlar çıkabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica