enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?
A+
A-

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız
Birisi var hoşlanıyor musunuz? Aşık mısınız? Tam olarak bilemiyorsunuz. Düşüncelerinizin ne olduğunu çıkaramıyorsunuz ve bu duruma bir anlam veremiyorsunuz. Peki ya aşık mısınız? Bunu nasıl anlayacaksınız? Bunu anlamanın yolları var mıdır? Evet vardır. Biz kadın.net olarak size bunları açıklıyoruz.
Onunla ilgili hiçbir şey bilmediğiniz için sürekli çevresinde dolanarak onunla ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışıyorsanız, en küçük bir bilgide mutlu olabiliyorsanız, hemen kendinizle uyum ve karşılaştırma yapıyorsanız evet aşıksınız.
Uyuduğunuz zamanlar haricinde sürekli onu düşünüyorsanız, ne yapabilirim, nasıl tanışabilirim, hayatında kimse var mı? Gibi düşünüyorsanız hatta uyurken bile rüyanızda onu görüyorsanız ve bütün bunlardan mutlu olabiliyorsanız aşıksınız demektir.
Yolda yürürken onu gördünüz ve sizden oldukça uzakta. Ancak sizi fark etmesini ve ona yakın olmayı istiyorsanız koşar adımlarla ona yaklaşıp önüne geçip sizi fark etmesini sağlayacak davranışlarda bulunuyorsanız bu da aşık olduğunuzu gösterir.
Türlü türlü bahanelerle onu görmek için ortamlar oluşturup, sürekli yan yana gelmek ve vakit geçirmek içi çabalıyorsanız aşık olduğunuzu o da dahil herkes anlayacaktır.
Onun kokusunu bir kere aldıktan sonra unutmuyorsanız ve o yanınızdan geçtiğinde görmediğiniz halde kokusundan fark ediyorsanız hatta daha ileri giderek aynı parfümü kullanıyorsanız aşıksınız.
O hariç artık kimseye dikkat etmiyorsanız, aklınızdan ondan başka bir ley yoksa ve sadece onu düşünüp onunla mutlu oluyorsanız bu da sizin mutlu olduğunuzun ve aşık olduğunuzun küçük ama bir o kadar da büyük olduğunun göstergesidir.
Onu daha şimdiden kıskanmaya başladıysanız, sizle konuşmasını beklerken normal bir arkadaşıyla konuştuğunu gördüğünüzde sinirleniyorsanız ve buna tahammül edemiyorsanız, onun hayatında bir tek ben olabilirim diyorsanız doğru düşünüyorsunuz aşıksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica