enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Sahip Olmaması Gereken Şeyler

Erkeklerin Sahip Olmaması Gereken Şeyler
A+
A-

Erkeklerin Sahip Olmaması Gereken Şeyler
Çoğu erkekte bulunmaması gereken ancak hep yanlarında bulunan bir çok şey vardır. Bunlara belki erkekler dikkat etmezler ancak kadınlar tarafından hiç hoş karşılanmaz. Peki bunlar ne merak ediyor musunuz? Bu yazımızda bunları çok rahat bulabilirsiniz.
İlk baş olarak bakarsak erkeklerde bulunan büyük tokalı kemerler kadınlar tarafından hiç hoş karşılanmıyor. Hatta kadınlar büyük tokalı kemerler takan erkekleri rüküş ve tipsiz olarak değerlendiriyorlar.
Genelde kadınlar da görmeye alışkın olduğumuz ancak bazı erkeklerinde taktığı İsim yazılı altın künyeler kadınların hiç hoşuna gitmez. Zaten görünüm olarak da bir erkeğe İsim yazılı altın künye takmak yakışmaz.
Erkeklerin çok sevdiği ancak kadınların hoşlanmadığı bir diğer meselede eski para koleksiyonlarının olmasıdır. Bu erkekler için çok önemli ancak kadınlar için gereksizdir.
Bir aralar çok moda olan ve artık çok kullanılmayan bir şeydir cep telefonlarını koydukları küçük çantalar. Çok sıklıkla kullanılan kemere takılan ve belin yanında duran küçük cep telefonu konulan çantaları artık kullanılmamalıdır.
Kadınların sevmediği şeylerden biriside kemer takılan anahtarlıklardır. Kadınlar bu anahtar seslerini duymaktan asla hoşlanmazlar ve sevmezler. Bununla beraber bel çantaları takan bazı erkekler vardır. Buda eksi bir nottur erkekler için.
Kimi erkekler sevgilileriyle aynı atkıları takmaktan çok hoşlanırlar. Ancak bu iki tarafı da komik göstermeye yetecektir. Sevgilinizin hoşuna gitmesi için bu atkıyı takabilirsiniz ancak bu sizin için hoş olmayacaktır.
Erkekler için arabaları çok önemlidir. Kimi zaman sevgililerinden bile daha çok önemserler. Ancak arabanıza bu kadar çok önem verirken dikkat edin ki asla hasır otomobil kılıfı almayın arabanıza. Kadınlar bu konuda çok hassastır ve sevmezler hasır kılıfları.
Erkeklerin çok takıntılı olduğu şeylerden biriside hep aynı pantolonları giymeleridir. İş yaparken genelde çok rahat buldukları kıyafetleri üzerine geçiren ve kolay kolay bunu üzerinden çıkarmayan erkekler hoş görünmüyorsunuz.
Kadınların sevmediği erkeklerde bulunmaması gereken şeylerden biriside gözlük zinciridir. Genelde gözlük zincirini yaşlı kadın ve erkekler kullanırken normal orta yaş ve altı erkeklerin gözlük zinciri kullanmasını ve yanında bulundurmasını tavsiye etmiyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica