Kadın.Net

Erkeklerin Aşık Etme Kuralları!

Erkeklerin Aşık Etme Kuralları!

Erkeklerin Aşık Etme Kuralları
Her erkeğin kendince uyguladığı aşık etme kuralları vardır. Ancak yeni çağımız ilerledikçe kadınların beklentileri de artmaktadır. Bunun için eski yöntemlerinize yenilerini eklemeniz gerekebilir. Bunların ne olduğunu merak ediyorsanız işte cevabı.
Kadınları etkilemenin yollarından biri onların hassas noktalarını bulmaktan geçiyor. Kadınların zayıf noktalarını yakalayın. Bu sizi hedefine götürecek yollardan biridir. Erkekler yolla yürürken kedi, köpek ve çocuk görünce dayanamayan kadınları çok çabuk avlarlar. Özellikle henüz anne olmamış kadınların çoğunluğunu oluşturduğu bu gruba karşı yeni bir strateji belirlemeniz şart. Bu durumda kadınların bu hassasiyetlerine asla dalga geçici davranmazlar. Tam tersi onlara hayvanlar konusunda farklı şeyler anlatıp beraber hayvanlarla ilgili şeyler yapmaya yönelebilirler.
Kadınlar için alışveriş çok önemlidir. Ancak genelde erkeklerle bu konuda uyuşamazlar ve sorun yaşarlar. Erkeklerin kız tavlama yöntemlerinde alışverişe götürmekte bulunuyor. Erkekler çekişmeli bir alışveriş olunca kadınlar inatla daha fazla dolaşıp alışveriş yaparlar. Ancak onları erkekler erkekler kendileri alışverişe çıkardıkları zaman kadınlar bundan daha çok etkilenirler. Alışveriş yapmayı siz teklif ettiğinize göre vaktini de siz seçmelisiniz.
Erkeklerin yeni gelişen teknolojiyle en çok kullandıkları yöntemlerden biride sanal dünya ile sürekli iletişimde ve bağlantıda olmak. İnsanlar arasında çok kolay bağlantı sağlamak için bir yöntemdir bu. Bir resim beğenmek, güzel bir yorum atmak, sürekli konuşup haberleşmek ile başlatırlar çapkınlık işlemlerini.
Erkeklerin en sevmediği durumlardan biridir çoğu zaman dans etmek. Dans etmezler çok zor durumda kalırlarsa da sadece ellerini havaya kaldırarak boy gösterisinde bulunurlar. Ancak kadınlar içinse aksi durumdur. Dans etmeyi severler ve sevgililerinin de dans etmesini isterler. Bunun bilincinde olan erkekler sizleri tavlamak için ya dans etmeyi tercih ederler yada dikkatinizi başka şeylerin üzerine çekmeye çalışırlar. Yani kendilerine daha kolay gelen başka bir dans türüne yönelebilirler. Bu durumda yapmanız gereken ya sevgilinizi kırmayıp bu da bir başlangıçtır deyip isteğini kabul etmek ya da ben kolay kabullenmem deyip onu kendi isteğinize yönlendirmek olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica