Kadın.Net

Erkekler Çekiciliğini Nasıl Korur?

Erkekler Çekiciliğini Nasıl Korur?

Erkekler Çekiciliğini Nasıl Korur
Erkeklerde kadınlar kadar vücutlarının düzgün olmasına, kilo almamaya çok özen gösterirler ancak erkekler bunu yaparken kadınlar gibi sürekli salata, diyet, müsil vs.. takılmazlar. Kalori hesabı yapıp yediklerine dikkat ederler ancak kadınlar gibi sürekli dillendirip göz önünde bulundurup psikolojik olarak kendilerine zarar vermezler.
Erkekler hiçbir sorunlarını kadınlar gibi kolay kolay açığa vurmazlar hele bu iş hayatıysa bunu asla anlatmazlar.  Patronuyla, iş arkadaşlarıyla aralarında olan sorunları hiç dillendirmezler. Onlarla alakalı eleştiri ve yakınmada bulunmazlar. He zaman ki gibi kendi karizmalarını korusalar ve kendinden emin bir imaj belirlerler.
Erkeklerde kimi zaman kadınlar kadar eşyalarına değer verirler. Hatta bazen bunu abartma noktasına bile getirebilirler. Ancak kadınlar kadar belli etmezler. Arabanın kapısını hızlı çarpması ya da telefonunuzu yere düşürmesi erkeklerde asabiyet yapabilir. Bunu kadınlar gibi belli etmez ve üzerine almazlar. Çünkü karşı taraf göre çok dikkatli olurlar ki çekiciliklerini kaybetmek istemezler.
Erkekler sevgililerinin yanında konuşurken çok dikkatlidirler. Yeni tanıştığı bir kadının yanında asla annelerini öne sürmezler. Annenizle konuşmalarını ya da fikir alma muhabbetlerini asla sevgililerinin yanında yapmazlar. Bunu yaptıkları zaman kendi çizdikleri karizmalarından ödün vereceklerini düşünürler. Ve her şeyde asıl noktayı kendileri olarak belirlerler.
Erkekler işe giderken yada okula giderken asla ütüsüz kıyafetlerle çıkmazlar. Buna kimi zaman kadınlardan daha çok dikkat ederler. Çünkü bilirler ki kadınlar bu tarz işlerde çok hassastır ve erkeğinde bu kadar titiz olmasına çok dikkat ederler. Erkekler bunu kimi zaman kolay bir koz olarak kullanırlar çekiciliklerini koruma konusunda.
Erkekler artık eskisi kadar sert, maço tavırlarını kullanmazlar. Çünkü kadınlar bu tarz erkekleri sevmezler. Erkeklerde bu konularda artık daha hassas davranılırlar. Tam tersi erkekler artıkdaha romantik olmaya ve sarılmaya daha çok değer veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica