Kadın.Net

Aşk İçin Olması Gerekenler

Aşk İçin Olması Gerekenler

115 Love & Romance Wallpapers
İlişkiler üzerine yapılan bir araştırma sonucu bir ilişkinin devam edip etmeyeceği ilk 30 saniye içerisinde anlaşılabiliyormuş. Kadından gelen olumlu karşılık sonucunda ilişki rayına oturabilirmiş. Ancak eğer erkek bir hata yaparsa bu karşılığa  cevap olarak o zaman ilişki başlamadan biter.
İlişkilerde kişilerin birbirlerini etkilemelerinde çok önemli olan durumlardan biriside karşı tarafı güldürmektir. Kadınlar espri yapan ve kendisini güldüren erkeklerden çok hoşlanırlar ve mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde kendilerini mutlu eden ve güldüren kişileri çok severler. Belki görünürde çok küçük bir şey olarak görünebilir ancak her iki taraf içinde kendisini mutlu eden kişiyi bulmak çok önemlidir. Espri yaparken sadece karşı tarafı güldürüp dikkatini çekmek için saçma şeyler yapmak değildir. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.
Kadınlarında erkeklerinde çok dikkat ettiği şeylerden biride güler yüzlü olmaktır. Kadınlar genel olarak yanlarında ki kişilerin mutlu ve güler yüzlü olmasını isterler. Yapıları gereği somurtkan insanları istemezler. Kadınlar için mutluluk eşittir güler yüz denilebilir. Erkekler de aynı şekilde kadınların da güler yüzlü olmasını çok ister. Ancak bu gülüşler sahte kahkahalar değil gerçek ve samimi olan içten gülüşlerdir. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır.
Eğer birinden hoşlandığınızı belli etmek istiyorsanız ve ondan gerçekten hoşlanıyorsanız yapmanız gereken tek şey belki onun yüzünü ufacık bir gülümse, tebessümde bulunmaktır. Bu belki de bütün hislerinizi en güzel şekilde dile getirmenize kolaylık sağlayacaktır. Kelimelerden daha etkileyicidir kimi zaman bu gülümsemeler. Ve emin olun ki küçük bir içten gelen samimi gülümseme,  sadece gösteriş amaçlı yapılan büyük bir kahkahadan daha etkilidir hislerinize tercüman olan.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica