enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kadınları Kullanma Kılavuzu

Erkeklerin Kadınları Kullanma Kılavuzu
A+
A-

Erkeklerin Kadınları Kullanma Kılavuzu
Hiç şüphesiz ki bir çok yerde kadınlar ve erkekler üzerine, aşk üzerine bir çok yazı yazılmıştır ve yine şüphesiz ki sizler merak ederek bu yazıları okumuşsunuzdur. Bu yazı da tam sizin merakınızı yerine getirecek ve iyi ki okumuşum dedirtecek türden bir yazı. Bir erkek olarak eğer kendinizde ve aşk hayatınızda eksiklikler görüyorsanız bu yazı da eksiklerinizi tamamlayacaksınız.
Hoşlandığınız bir kadın var ancak onu tavlayamıyorsunuz. Ya da her şey tamam olduğu halde arada sorunlar mı yaşıyorsunuz? Kadınları anlamıyorum klasik lafından kurtulun artık. Kadınlar aslında anlaşılamayan kişiler değildir. Sadece size göre gereksiz olan ama kadınlar için önemli olan detayları bilmeniz yeterli.
Kadınlar övülmekten, iltifat duymaktan çok mutlu olurlar. Bir kavga sırasında bile bir kadına hoşuna gidecek ufak bir söz söylemeniz yetecektir. Kendisiyle ilgili detaylara dikkat edip onlarla ilgili konuşmanız, soru sormanız, beğenmeniz kadına kendisini özel ve mutlu hissettirecektir.
Bir kadınla ilgilenmeniz çok önemli. Belirli zamanlarda arayın onu. Konuşacak bir şeyiniz yoksa bile sesini duymak istedim demek yeterlidir kadının kendini mutlu hissetmesi için. Ona unutulmuşluk hissini vermeyin.
Bir kadını sıkmak ve boğmak gibi bir hataya düşmeyin. Neden aramadın, neredeydin, kimleydin, niye geç cevap verdin gibi sorularla onu bir anda boğmayın, soru yağmuruna düşürmeyin. Merak ettiğiniz telefonunuza cevap vermesi mesajınıza karşılık atması yeterli olmalıdır. Aynı konuma kendinizi koyun bakalım ne hissedeceksiniz.
Elbette ilişkilerde sorunlar yaşanacaktır, kavgalar, tartışmalar olacaktır. Ancak önemli olan bu tartımlar sırasında ki durumunuzun ne olduğudur. Fazla sinirli, bağırıp çağıran, kükreyen erkekleri kadınlar istemezler ve anında vazgeçerler. Yapmanız gereken ne olursa olsun sakin olmak ve kendinizi korumak. Unutmayın bu günün yarını da vardır. Bir anlık hataya düşmek sizin için iyi olmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica