enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kadınlara Karşı Rahatlığı

Erkeklerin Kadınlara Karşı Rahatlığı
A+
A-

Erkeklerin Kadınlara Karşı Rahatlığı
Erkeklere karşı nasıl dikkatli davranırsınız. Ya da sizin daha fazla üstün olan hayallerinizi erkek arkadaşınız karşılayamadığı zaman üzülmemek için neler yapmalısınız. Bu yazımızda sizin için bunları ele aldık. Gerçekten burada yazanları uygularsanız sorunsuz bir ilişki yaşamanız çok kolay olacaktır.
İlk olarak erkek arkadaşınızla yapılan bir planın hayalini kurmak. Günler öncesin de plan kurdunuz ve günü birlik şehir turuna çıkacaksınız. Ve siz doğal olarak günler öncesinden ne giysem nasıl davransam diye düşünürsünüz. Bununla beraber erkek arkadaşınızın da size nasıl davranmasını düşünürsünüz. Hayalleriniz hep yüksek olur. Ancak bunu yapmayın. Çünkü erkekler bu konularda siz kadınlar kadar detaylı düşünmüyorlar. Günü geldiği zaman üzerine rastgele bir şey geçirip anı yaşamak isterler. Sizin hayalleriniz karşında erkeklerin bu rahatlığı ortaya sorun çıkarabilir.
Erkekler her zaman sizin beklediğiniz gibi davranmazlar. Onlar sizin için güzel bir sürpriz yapsa siz etkisinden kolaylıkla kurtulamazsınız ve sürekli bunun için teşekkür edersiniz ya da sizde aynı karşılığı vermeyi çalışırsınız. Ancak erkekler sadece bir teşekkür ve bir öpücükle yetinirler. Bu kadarının normal olduğunu ve böyle bir sürpriz için teşekkür ve bir öpücükten daha değerli bir şey olmadığını düşünürler. Böyle bir durumda sakın sürprizini beğenmediğini ya da size karşı ilgisiz olduğunu düşünmeyin.
Erkekler için özel günlerin çokta anlamı yoktur. Onlar için sevgilisiyle geçen her gün özeldir ve sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, çıkma yıl dönümü gibi özel görülen günler sadece ticaret amaçlı ortaya atılan günlerdir. Siz de bu konuda sevgilinize anlayışlı davranmak zorundasınız. Eğer onunla olan her güne özel anlam yüklerseniz bir zaman sonra sevgilinizin fazlasıyla sıkılmasına neden olabilirsiniz. Doğum gününüzü veya evlilik yıldönümünüzü kutlamasını yeterli görebilirsiniz bir erkekten daha fazlasını beklemeniz onu bunaltacaktır.
Erkek arkadaşınızla bir tatil planlıyorsunuz ve günler öncesinden her türlü hazırlığınızı bitiriyorsunuz. Bu konuya çok önem verip en ince detayına kadar her şeyi kontrol ediyorsunuz. Bu çok doğaldır. Çünkü kadınlar böyle şeylere çok önem verirler. Ancak erkekler için durum aynı değildir. Onlar tatil günü geldiği zaman küçük bir valizle bütün hazırlıklarını bitirmiş olurlar. Bu size özensiz bir davranış gibi görünebilir. Ancak öyle değildir. Sakın bunu sevgilinizle aranıza sorun olarak koymayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica