enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler en çok ne zaman aldatırlar?

Erkekler en çok ne zaman aldatırlar?
A+
A-

Erkekler en çok ne zaman aldatırlar
Belki saçma gelecek ama erkekler en çok yaz gelince sevgililerini, eşlerini aldatıyorlar. Bunun sebebi yaz gelince kadınların birer birer giyim konusunda açılması ve daha rahat kıyafetler tercih ederek erkeklerin aklını başından alması. Tabi ki bunu yalnızca erkeklerin üzerine yüklemek yanlış olur. Çünkü yaz gelince çiftler genellikle ayrı oluyor ve bu boşluğu o an için dolduracak birileri aranıyor.
Böyle bir aldatma durumuyla karşı karşıya gelirseniz ne yapacaksınız. Sevgilinizi affedecek misiniz yoksa ilişkinize son mu vereceksiniz. Peki bir sınırlamaya gidersek size yardımcı olmuş olurmuyuz.
Aslında aldatmanın büyüğü küçüğü olmaz. Eğer erkek arkadaşınız size karşı sadakatsizlik yapıp sizi aldattıysa bunun affı olmaz. Belki bunu erkek nefsi bir gecelik ilişkiymiş oldu bitti diye değerlendirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki böyle bir düşünceyle af yoluna giderseniz bu aldatmaların daha büyüğü de karşınıza çıkacaktır.
Bu aldatmanın ardından pişman olduysa karşınıza tekrar çıkıp sizden özür diliyorsa bir daha olmayacağını asla güveninizi kırmayacağını söylüyorsa bir düşünün ama aldatıldığınızı asla unutmayın. Ve özür dilerken size karşı yaptığı aldatmayı değil de sizi kaybetmek istemediğini söylüyorsa bu durma bir şüpheyle yaklaşın.
Pişmanlığı ve sizi kaybetme korkunsan sürekli özür dileyecektir. Ancak sakın hemen yumuşayıp affetmeye kalkışmayın. Sizi ne kadar üzdüğünü ve gururunuzu kırdığını kesinlikle bilmesi gerekiyor. Bu konuda ona sıkı bir ders verin. Kendisini sizin yerine koyup sizi anlayacağı bir konuma getirin onu.
İlişkinizin ne boyutta olduğunu bir gözden geçirin. Bazı erkekler sizinle yaşayamadığı cinsel ihtiyaçlarını yaşayacakları kadınları buldukları zaman kendilerini hemen onların kollarına atarlar. Aşklında bu sizi aldatmak değildir onların gözünde sadece cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için yaşanmış tek gecelik ilişkidir. Yalnız burada iş size düşüyor. Aldatılmak istemiyorsanız kendinizi onun kollarına bırakın demeyeceğiz tabiki. Yapmanız gereken çok basit. Ona sizi bu şekilde kabul etmesini ve istemiyorsa yolunun açık olduğunu herşeyi bitireceğinizi söylemeniz yeterli.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica