enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin İlk Yemekteki Yanlışları

Erkeklerin İlk Yemekteki Yanlışları
A+
A-

İlk defa yemeğe çıkacağınız bir kız var ve siz çok heyecanlısınız. Ne yapacağınızı tam anlamıyla bilmiyorsunuz. Ona elinizden geldiği kadar kibar ve narin davrandınız ama olmadı mı? Nedenini merak ettiniz mi hiç? Erkeklere göre aslında her şey çok güzel geçti ve siz neden böyle olduğunu anlamadınız değil mi? Gelin beraber bakalım ki ilk buluşmanız güzel geçtiği halde neden devamı gelmedi ya da nasıl davranışlarda bulunabilirsiniz.
Öncelikle ona ve çevrenizdekilere sadece insan olduğu için değer verdiğinizi unutmayın ve doğal olun. İlk olarak kadınlar çok merhametli ve duygusal insanlardır. Bindiğiniz bir otobüste yada oturduğunuz bir parkta eğer yaşlı bir insan varsa bu sizin için kaçınılmaz güzel bir fırsat olabilir. Kadınlar böyle şeylere çok dikkat ederler. Eğer çevrenizde yardım edebileceğiniz ve onu etkileyebileceğiniz bir fırsat olursa kaçırmayın. Çünkü bu onun yelkenlerini suya indirir ve gardı düşer.
Erkeklerin İlk Yemekteki Yanlışları
Evet bilinen bir gerçektir ki kadınlar güzel kokan erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Ve güzel koku kadınları oldukça fazla etkilemektedir. Ancak bunu söylememiz sizin adeta parfüm banyosu yapacağınız anlamına gelmiyor. Yoğun parfüm kokusu kadınları rahatsız edebilir. Önemli olan az koku çok etki mantığıyla hareket etmenizdir. Parfüm sıkmadan önce kokusuz vücut losyonu kullanabilirsiniz. Losyonun içindeki yağlar sıktığınız parfümün vücudunuzda daha kalıcı olmasını sağlar.
Erkekler kadınlara kuzum tatlım gibi sözcüklerin söylenmesini hoş ve güzel bulabilirler. Ancak bu kadınlar için aksi bir durumdur. Kadınlar bu tarz arkadaş ifadelerinin bulundukları konuma ve ortama ters düştüğünü düşünüyorlar. Kadınlara göre aranızda ki ilişkinin dozunda bir iltifat yada hitap kullanabilirsiniz. Ancak orada bir ilişkiye adım atmak için bulunuyorsanız arkadaş hitapları yanlış ve itici olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica