enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Hayali Olun!

Erkeklerin Hayali Olun!
A+
A-

Erkeklerin Hayali Olun
İlk olarak yapmanız gereken erkeğe karşı muhtaç olduğunuzu hissetmemeniz. Yapacağınız şey küçük kelime oyunlarına başvurmaktır. Seninle birlikte olmaya ihtiyacım var demek yerine seninle birlikte olmak hoşuma gidiyor gibi. Ve erkekler için sevgilisin gözünde güçlü ve kişilikli olmak çok önemlidir. Eğer ona bunu hissettirirseniz sevgilinizin sizin için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.
Erkekler için kolay kazılmamak önemlidir. Eğer sizi kolay elde etmediyse ve onu yeterince zorladıysanız size düşünceleriniz konusunda daha hassas davranacaktır. Ayrıca erkeğin gözünde belli bir yer edindiyseniz asla bunu kaybetmeyin. Hele başka kadınlarla yarışacak duruma ise hiçbir şekilde kendinizi düşürmeyin. Çünkü bu erkekler için çok önemli bir meseledir.
Erkekler karşısında çok dik ve öz güvenli bir duruş sergilemeniz sizin için çok iyi olacaktır. Erkeler buna çok dikkat ederler. Ve yeni bir ilişkiye hemen atlamayan kadın onlar için daha değerlidir. Şunu asla unutmayın ki erkekler konusunda en büyük kozunuz kaçan kovalanır olmalıdır.
Her an ilişkinizi değerlendirmeyin. İlişkinizde aksaklıklar bulup şikayete götürmeyin durumu. Çünkü bu durum ilişkinizi daha kötü bir duruma sokabilir. Bilirsiniz ki erkekler şikayetten nefret ederler. İlişkinizde yapılmasını istediğiniz şeyleri biraz aklınızı kullanarak erkek hakimiyetinde gibi göstererek yapmak aslında çok basit ve kolay. Bu şekilde istediğiniz şeyler karşınızda ki kişi tarafından daha çabuk kabul edilir ve yerine getirilir.
Erkeler için bir ilişki düşünmek çok basit diye düşünürüz. Ancak erkekler bunu çok programlı olarak yaparlar. Yakınlık duyabilirler her kadına karşı ancak gerçek bir ilişki ve gelecek düşünmek ise tanıştıktan sonra sizin davranışlarınıza göre şekillenecektir. Bunu için ise karşılıklı bir birinize zaman vermeniz anlayış göstermeniz gerekecektir. Yapmanız gereken erkeğe kolay kazanılan bir kadın olmadığınızı hissettirmek olacaktır. Asla kendinizden taviz vermemeniz gerektiğini unutmayın. Her hangi bir seçme mecbur bırakılırsanız kendinizi seçmekten asla vazgeçmeyin ki arşı taraf kararlılığınızı görsün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica