enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Gözünden Kadınlar!

Erkeklerin Gözünden Kadınlar!
A+
A-

Erkeklerin kadınlara bakışında olgun, genç, çocuksu olarak değerlendiriyorlar. Daha çok her ortama uyum sağlayan kadınları beğenen erkekler, kendileri çocuksu oldukları için kendilerini yönetecek hakimiyet kuracak kadınları daha çok isterler. Özellikle pembe rengine çok düşkün olan kadınları ergenlikte çıkamamış kişiler olarak görürler.
Erkeklerin benlik düşüncesi egoları kadınların kendilerinden üstün olmalarını kabullenememelerine neden oluyor. Örneğin erkek arkadaşınızla sohbet ettiğinizde onun anlattığından daha ilgi çekici ve daha yoğun konuşmayı kendisine çeviren konular olduğundan bundan çok rahatsız oluyor. Onlar asla kendilerini kimsenin geçmesini istemiyorlar.
Ayrıca erkekler kendilerinin yanında başka şeylerle ilgilenilmesinden hiç hoşlanmazlar. Özellikle cep telefonuyla ilgileniliyorsa bu erkekleri daha huzursuz eder. Kendisiyle ilgilenilmediğini başka kişinin bile olduğunu düşünebilirler ki bu ise çok büyük bir problemdir.
Erkeklerin Gözünde Kadınlar
Erkeklerin çok dikkat ettikleri konulardan biriside karşısındaki kadının yaşıdır. Eğer bir kadın yaşını söylemiyorsa ve bu konu üzerinde çokta ısrarlıysa erkeklerin bundan çıkardığı mana ise ilişki başladıktan bir kaç hafta sonra hemen evlilik muhabbetlerine girişeceğidir. Bu ise erkeklerin hiç sevmediği bir şeydir. Çünkü erkekler öyle hemen evlilikten bahsetmekten hoşlanmazlar. İlişki belirli bir aşamaya geldikten sonra bu konuların ciddiyete bineceğini düşünürler.
Erkekler mesele neyse direk ona odaklanırlar. Ancak kadınlar böyle değildir. Her şeyde detay arar ve ince düşünürler. Ancak erkekler böyle değiller. En basit örnek ise erkekler spor salonuna gitmenin sadece spora odaklanmak olduğuna inanıyor. Dolayısıyla onlara göre spor yaparken özenli kıyafetler giyen kadınlar yaptıkları aktiviteden çok etraftakilerin kendisi hakkında ne düşündüğüne odaklanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica