enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Ayrılma Nedenleri?

Erkeklerin Ayrılma Nedenleri?
A+
A-


İlişkisinden sıkılan erkeğin ilk lafı ilişkimizde heyecan kalmadı olmaktadır. Aslında bu bir bahanedir. Her gün aynı pilav yenmez mantığı vardır erkekte. Hele de özgürlüğüne düşkün bir erkekse bir zamandan sonra düzene oturmuş ilişkiden sıkılır. Bunu değiştirmek istemez çünkü değişmeyeceğini bilir. Onun düşüncesi artık daha çok zevk eğlence rahatlık ve başka insanlardır.

Ayrılmayı kafasına koymuş erkek eğer karşısındakini üzmek istemiyorsa ikinci yalanı hazırdır. Sorun sende değil bende. En çok kullanılan yalanlardan biridir bu. Siz ne söylerseniz nafile.  Aslında bu yalanın söylenmesinin nedeni hem erkek vicdanını rahatlatıyor hem de sizin ilişkinizi kurtarmak adına kendimi değiştiririm, senin dediklerini yaparım vs laflarına karşılıktır.

Erkek ayrılırken bile hala düşünülmek istiyorsa bunun için ortaya atacağı yalanı ise psikolojik rahatsızlığım var olacaktır. Eğer gerçekten seven bir kadın varsa karşısında ayrılmış o0lsa bile bu durumda onu düşünüp tekrar arayacaktır. Buda erkeğin hala beni arıyor, beni düşünüyor tarzı düşüncelerle kendini tatmin etmesini sağlayacaktır.

En çok kullanılan bir diğer yalan ise zamana ihtiyacım var demektir. Bu aslında biraz daha tehlikeli bir yalandır. Çünkü bir yandan sizi cepte tutuyor bir yandan da başkalarıyla görüşüyor olabilir. Eğer biraz daha ılımlı bakmak isterseniz duruma ayrılık konusunda emin olmadığı için sizden tamamen ayrılamıyor. Sizi kaybetmek istemiyor ama bir yandan da bir süre uzak durmak istiyor. Burada iş size düşüyor bayanlar.

Erkeklerin Ayrılma Nedenleri

Erkeklere aşırı sevgi yoğunluğunuzu göstermeyeceksiniz. Çünkü aşırı sevginiz ona kendini kötü hissettirmiştir. ve onlar size , seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum” diyemeyeceklerinden sen benden daha iyisin ben sana layık değilim tarzında laflara başvuracaktır.

Erkeklerde ayrılma yalanlarından biriside ailevi sorunlarım var demektir. Buda çok sık kullanılan bir yalandır. Belki ailesiyle ilgili gerçek sorunları var belki ailesinin size karşı tepkisi var bunu bilemezsiniz ama bunun yanında bu bahaneyi önünüze sürerek sizden ayrılabilir. Çünkü bilir ki aile meselesi ortaya konulunca ona inanacaksınız ve anlayış göstereceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica