enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Bilinmeyen Yönleri

Erkeklerin Bilinmeyen Yönleri
A+
A-

Bir çok kadın erkekleri anlayamamaktan şikayet eder. Erkekler gibi kadınlar da erkeklerin anlaşılmaz olduğunu söyler. Kadınlar, erkeklerin bilinmeyen gizemli bir taraflarının olduğunu düşünür hep. Oysa erkeklerin ne gizemli bir tarafları vardır ne de kadınların sandığı gibi anlaşılmayan gizli yönleri. Kadınlar, duygularını çok yoğun yaşadığı için çoğunlukla karşısındaki erkeğin kusurlarını göremez ya da onun davranışlarını farklı yorumlar. Kadınlar genellikle erkekleri yönlendirirler. Bekar erkekler için bir kadının güzel olarak tanımlanması için bakımlı olması  yeterlidir.
Erkeklerin Bilinmeyen Yönleri
Ancak iş evlenmeye gelince durum biraz değişir. Evleneceği insanda sadece bakımlı olmak değil bunun yanında çekicilik, dişilik gibi özellikler de ararlar. Erkekler evlendiklerinde değişebilir. Bu durum aslında kadınların erkekleri yönlendirebeilme ve onu değiştirebilme özelliğinden kaynaklanır. Erkeklerin bir çoğu için (özellikle bizim toplumumuzda) evlenirken ailenin onayı çok önmelidir. Bunu mutluluğun gizli anahtarı olarak görürler. Özellikle annenlerinin onayı onlar için çok önemlidir. Erkekler kolay elde ettikleri kızlarla evlenmeyi düşünmezler. Hatta onları kıskanmazlar bile. Bu tarz bayanlarla genelde flört ederken peşinden koştuğu bayanla evlenmeyi terich ederler. Ancak peşinden çok koşturan bayanları da tercih etmezler. Yani her şeyi kararında bırakmak lazım. Bunun yanında kolay elde ettikleri bayanlardan çabuk sıkılırlar ve kolay bırakırlar.
Flört döneminde sevgilisini kıskanmayan erkek, evlendiğinde eşi çirkin bile olsa dünyanın en güzel kadınıymış gibi onu kıskanır. Aldatan hiçbir erkek aldattığını itiraf etmez. Asla böyle bir şey yapmayacağını ve eşini çok sevdiğini, eşinin onun hayatında tek ve benzersiz olduğunu söyler. Ancak yakalandığında ise çeşitli bahaneler üreterek eşinden defalarca kez af diler. Şunu unutmamalısınızki hiçbir şey tek seferle kalmaz. Bir kez aldatan erkek bir kez daha aldatır ve bunun sonu yoktur.  Erkekler flört döneminde gerçek yüzlerini göstermezler fakat evlendikten sonra gerçek yüzlerini gösterirler. Erkekler hasta olduklarında adeta çocuklaşırlar ve sizden bir çocukmuş gibi ona ilgi göstermenizi beklerler. Hatta hasta olmak onlar için dünyanın sonunun gelmesi anlamına gelebilir. Eğer bu dönemde ona ilgi göstermezseniz size bir çocuk gibi küsebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica